Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarom lepni a pasim egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarom lepni a pasim egy szep sms-sel, amire nem szamit, leakarom irni neki h mit erzek iranta. Hogy irjam le h nagyon szep legyen es olyan, amilyet meg soha senkitol nem kapott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kreatív lehet a kapcsolatotok.
2009. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát van egy csomó jóféle sms a neten, idézetek meg ilyesmik.. de ha tényleg olyat akarsz írni neki, ami egyedi, akk sztem ezek felejtősek.. (hiába van regeteg a neten, én régebben csomószor kaptam ugyanazt más lányoktól...) Tehát kénytelen leszel magadtól írni. ebben viszont mások nemnagyon tudnak segíteni, mivel Te ismered a párod, és tudod azokat az aproságokat, ami csak köztetek van.. ha akarod bövebben kifejtem/e-mail.
2009. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatnak meg van a saját "szó készlete", amit csak Ő mondott Neked, vagy Te neki.

Használj olyan szavakat, amik egyediek, és csak Hozzátok tartoznak.

2009. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az sms nem a legromantikusabb módja az érzések kifejezésének, de sokszor nagyon jó érzés pár szép szót kapni párodtól.

Nem kell túlcifrázni! Nem kellenek mindenféle versek. Csak írd le, amit érzel! Írd le, hogy szereted, hogy hiányzik, hogy vágyol rá, hidd el, értékelni fogja.

2009. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!