Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a két embernek lenne jövője? (jellemzéssel)

Figyelt kérdés

Az az igazság ,hogy még nem vagyunk biztosak ,hogy belevágjunk e a kapcsolatunkba és nem is az itt érkező válaszok alapján fogok dönteni csak muszáj most valahova leírnom.

Szóval adott két ember, egy lány aki nagyon érett gondolkodású, a korához képest, egy picit depresszív személyiség és picit husisabb (tényleg csak picit) nagy szép kék szemei vannak és nagyon szép arca. Eléggé központi személyiség ,bár azért annyira nem mint én. Egy magasak vagyunk engem is elég jóképűnek mondanak amúgy izmos vagyok és mindketten eléggé nehéz időszakot élünk és nem akarom ,hogy lelkizéssé fajuljon a dolog mert akkor inkább bele sem kezdek.


2011. dec. 11. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Szóval érdemes-e belekezdeni a dologba? Egyikőnk sem biztos benne, mert az ő szülei kb most válnak , hozzánk nem tudnánk nagyon jönni( azt most nem írnám le inkább miért) és ő is eléggé rossz passzban van , én pedig most nagyon rosszul vagyok, majd eldől milesz mert megyek pszihológushoz. Ugyanis eléggé idegbeteg vagyok mostanába. Bár mondjuk őt soha nem bántanám ,semmilyen értelembe.

Szerintetek így érdemes belekezdeni? Talán segítene mindkettőnknek a dolog. Vagy éppen ártana. Fogalmam sincs.

2011. dec. 11. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, a fent leírtaknak köze nincs ahhoz, hogy összejöjjetek-e vagy sem.


Ha jól érzitek magatokat, mikor együtt vagytok, ha van vonzalom, és nincs akadálya, akkor bele lehet vágni.

Te magad viszed el lelkizősbe az egészet, ha ilyesmiken agyalsz.


Inkább egyszerűen szeressétek egymást. Hidd el, ha akarjátok, akkor működni fog. ennyi a nagy trükkje minden emberi kapcsolatnak. Mindkét félnek akarnia kell.


23F

2011. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha mind a ketten dolgoztok a gondotokon, és magatokon, akkor talán jól is elsülhet, hogy vagytok egymásnak...

viszont, ha csak egymásba kapaszkodva próbáljátok átvészelni a dolgot, akkor csak ártotok egymásnak, ha valamelyikőtök kilép valamilyen okból a kapcsolatból a másik még labilisebb lesz, mint volt...

2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!