Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak együtt?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ha valaki olyan emberrel van együtt, aki nem mutatja ki, hogy szereti. Sokat veszekednek, a lány mindig számon kéri a srácot a napjáról, főz rá meg minden, de sokat jár el szaktársaival sörözni meg ilyesmi. Mégis kivan akadva amikor a srác az alatt a nagyon néhány alkalom alatt esetleg nem időben jön haza...A srác meg, sokszor lekezelően bánik a lánnyal, de ne úgy értsétek hogy kiabál rá...hanem "cica nyugodj le.." bla-bla...Szóval albérlőtársaimról van szó, és csak érdekesség képen kérdezem...
2011. dec. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm.. az ilyen kapcsolatok nem túl hosszú távúak. Előbb utóbb valamelyik fél megunja.
2011. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel... ez még nem jelenti hogy nem lesz hosszútávú kapcsolat.

Szerintem ez az összecsiszolódás időszaka, ha igazán szeretik egymást akkor most megtanulnak kompromisszumokat kötni és ezután elmélyül majd a kapcsolatuk.


Egy kapcsolat vérmérséklete a benne lévők vérmérsékletétől függ. Ha te kedves kérdező egy nyugodt békés alkat vagy akkor nem értheted meg milyen egy igazi jó balhé a szerelmeddel... hát még a békülés utána. :)

2011. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hat, én dobnam a pasit.. azt kész :S
2011. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így leírva a csaj van érte jobban oda.

és,hogy miért vannak együtt?

tél van,nehezebb csajozni és jobb kitelelni egy hisztérikával,aki főz,dugni is lehet bármikor,mint egyedül.

2011. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" Ha te kedves kérdező egy nyugodt békés alkat vagy akkor nem értheted meg milyen egy igazi jó balhé a szerelmeddel... hát még a békülés utána. :) " - nekem volt egy ilyen kapcsolatom, 3 évig tartott, annál viharosabb kapcsolatot még nem láttam.. soha többet!!!!
2011. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 2/5-s vagyok.


Kedves utolsó...

Akkor az nem volt igaz szerelem, ha 3 év után véget ért, és soha többet olyat nem akarsz... :)

Nekem is hasonlóképpen kezdődött a kapcsolatom, 1 évig 2 hetente szakítottunk... de aztán lecsendesült. Már 5 éve vagyunk együtt és az esküvőt tervezzük. És senki mással nem tudnám elképzelni az életem, csak vele.

2011. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igaz szerelem volt, de kihűlt.. van ilyen..
2011. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!