Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves nő vagyok, és a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves nő vagyok, és a párom, akivel 1éve együtt vagyunk, sokszor visszautasítja a szexuális közeledésemet. Miért? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Tényleg nem vagyok se kövér, se büdös, se szőrös, se semmi. És mégis az esetek nagy részében visszautasít. Ő 24éves. Megelégszik a havi 2-4alkalommal is. Nekem minden nap kéne, de legalább heti 2-4.

Nem érzem nőnek mellette magam! Rossz érzés nagyon ez az elutasítás.


2011. dec. 8. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami baj a kapcsolatotokkal sajnos nagy valószínűséggel van, vagy csal, vagy csak nem vonzódik hozzád eléggé, vagy lelki problémája van, de komoly.
2011. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg vonzódik, meg ha szexelünk akkor pl nyal akkor is ha megjön. Szóval undorodás nem hiszem, hogy lenne. Meg ebből azt gondoltam, hogy szeret is, már pedig ha szeret nem csal meg. Persze sose tudhatom. Meg elég naív, meg őszinte ember ő, ezért nem nézem ki belőle, hogy csalna, de lehet ez csak megtévesztés. Együtt lakunk amúgy, és még is ilyen a szexuális életünk. Lelki probléma hát nem tudom...
2011. dec. 8. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez eleinte is így volt?

Mert ha igen, akkor a srácnak ennyi az igénye. Ekkora a libidója. Elképzelhető, hogy nem passzoltok össze szexuálisan.



21F

2011. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszek, hogy igen így volt. Én akkor is kielégítem, ha fáradt vagyok, és ő éppen arra vágyik. De ha én vagyok felizgulva, és ő fáradt, akkor többnyire hagyjam őt békén.
2011. dec. 8. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ehhez többet kéne ennél tudnom, de személyeskedni meg nem akarok, így hát rá fogom a lelki állapotára, ez lehet tartós, vagy átmeneti, hosszabb, rövidebb, ezt a részét nem tudom biztosan kinyílvánítani, 2 választás, vagy lelki, és őszinte, szeret téged, vagy jól hazudik, csak, és nincsen semmi baja a lelkének, remélem, de szerintem a lelki az, és ez nem idő függő, hanem megoldódás, ami nem jön el magától, meg kellene beszélned vele, de úgy, hogy szólj neki elötte, hogy nem befolyásol amit ond, csak szeretnéd tudni, hátha segíthetsz neki. :)
2011. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek akkora az étvágya...
2011. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen kicsi az igénye. és még meg se sértődik, ha mondod h neked több kéne?
2011. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyél kirívóbb,vegyél fel pics_s ruhákat,legyél nagyon nőies,hajad legyen legalább hátközépig érő dús.Komolyan,lehet nem izgul fel,szerintem ez van benne,csak nem meri bevallani.


24F

2011. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon FONTOS,ha narancsbőröd van akkor azonnal kezd el tüntetni,remélem sportolsz figyelsz az alakodra,mert sajnos mi pasik tudunk riadót fújni főleg ha narancsbőrt látunk.
2011. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nincs narancsbőröm, és az alakommal sincs gond.

És még fel is izgul, de olyankor se...

2011. dec. 11. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!