Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud esetleg olyan PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud esetleg olyan PUA technikát, amelynek a célja a már friss párkapcsolatban lévő vonzalom erősödése?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon, aki érti a kérdést please.
2011. dec. 11. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen technikát?
2011. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A PUA az azt jelenti, hogy pick up artist, azaz arra lett kitalálva, hogy felszedj egy csajt, de amiről te beszélsz az már nem sorolható oda, tehát ilyen nincs!
2011. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lifeishard ***** válasza:

Kedves 2-es Válaszoló!


Ez csak féligazság. A PUA azt is tanítja, hogy folyamatosan fejlődj, építsd a személyiségedet, erősítsd a belsődet és viselkedj mindig, minden körülmények között férfiként.

Ebből a szempontból, az a legtutibb szvsz, ha nem változol meg, domináns maradsz (nem azt jelenti, hogy mindig mindent Te mondasz meg és döntesz el!), és nem válsz papuccsá.

2011. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A PUA hülyeség. Csak a kinézet számít a csajoknak, és ez akkor is így van, amikor már összejöttél a lánnyal. Szal az egyetlen eredményes technika az, h nézz ki jobban.
2011. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lifeishard ***** válasza:
58%

A PUA hülyeség? Nem ismerek olyan arcot, aki beleásta volna magát, és nem ért volna el sikereket, még akkor is, ha nem volt kimondott szépfiú.

Igen, mellesleg a PUA azt is tanítja, hogy tegyél elsősorban magadért, építsd az életedet, alakíts ki vonzó életstílust (nem azt jelenti, hogy minden nap partyba jársz), mindenből tanulj és fejlődj, legyél határozott és legyenek legyenek céljaid, amikért küzdesz, mert EZ az, ami qrvára bejön a NORMÁLIS csajoknak, mert arra is megtanít, hogyan szűrd ki a felszínes tyúkokat. Igen, azt is mondja, hogy a lehetőségeidhez képest nézz ki a legjobban, hozd ki belőle a maximumot, legyél ápolt, adj magadra és sportolj, de NE a kinézetre hagyatkozz csak, mert az nem oda vezet, ahová szeretnéd - a hangsúly itt is azon van, hogy DOLGOZOL a külsődön IS. Ezeket pedig sokkal nehezebb elérni, mint azt mondani, hogy a külső a minden.

2011. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A PUA titka annyi, h ha elkezded, egyre többet próbálkozol a lányoknál, már csak azért is, h teszteld magad és a tanultakat. Több próbálkozásból pedig persze h több sikered is lesz. Kivéve ha nagyon csúnya vagy, és pénzed sincs, mert akkor soha senkinél nem lesz sikered, bármennyit próbálkozol.
2011. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ez is benne van a PUA-ban, de ennél azért jóval több. Nyilván azt is tanítja, hogy ha nem próbálkozol, nem lesz sikered, és igen, minél többször próbálkozol, annál sikeresebb leszel - elvileg. És itt a lényeges pont, ugyanis arra tanít, hogy hogyan próbálkozz, és ha nem sikerül, hogyan kezeld a dolgot, hogyan elemezd és fordítsd a saját épülésedre. Nem egyszerűen arról van szó, hogy "naponta menj oda x csajhoz ezzel és ezzel a dumával"; a PUA önfejlesztés, és CSAK akkor működik, ha így fogja fel az ember, hiszen szinte minden "technikája" az egyén értékeire, tulajdonságaira épít.

2011. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Viszont az már kb mindegy is, hogyan próbálkozol. Még ha béna is vagy, de külsőre tetszel a lánynak, adni fog egy esélyt. Ha külsőre nem tetszel neki, akkor meg hiába próbálkozol bármivel, nem érhetsz el barátságnál többet. Ezt még a lányok is bevallják itt az oldalon, ha jól teszi fel vki a kérdést.
2011. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lifeishard ***** válasza:

Mocskosul nem mindegy, hogyan próbálkozol. Ha így véled, nem ismered a PUA szemlélet "alapvető tételeit".

Érdekes, a páromnak külsőre egyáltalán nem vagyok az esete, mégis fülig szerelmes belém, és nem azért, mert egy ostoba, éretlen csaj (azt hozzátenném még, hogy én nem vagyok PUA).

Egyébként, van különbség aközött, hogy külsőre igénytelen vagy, és aközött, hogy külsőre nem vagy az esete. Az elsővel valóban nagyon-nagyon ritkán állnak szóba, míg a másodiknak picit nehezebb a dolga, de elérheti. Ezt is sok lány vallja itt, ha figyelmesen olvasol. Azontúl, nem tetszhet egy pasi minden csajnak, de szerencsére rengeteg csaj van. Még egyszer mondom: számít a külső, szóval adj magadra, sportolj, legyél ápolt, öltözködj normálisan, de nem kell helyes fiúnak lenned ahhoz, hogy becsajozz. Olyan férfi mellett is van nő - nem is csúnya -, aki nem az a kiköpött helyes gyerek. Nem tudom, személyes tapasztalatokban gyökeredzik-e a hozzáállásod (felteszem igen, és nem a gyikről telepíted az agyadba azt, hogy helyesnek kell lenned, és akkor minden ok), de az enyém igen. Kezdetben előnytelen volt a külsőm, de sírás helyett inkább változtattam rajta. Így már észrevettek a nők, de becsajoznom mégsem sikerült, mert fingom sem volt, hogyan viselkedjek velük szemben. Ahogy erre rájöttem - megtanultam, ha úgy tetszik -, olyan csajoknak is bejöttem, akiknek külsőre nem vagyok az esete.

Fontos tehát a külső is, mert megkönnyíti a dolgodat, de nem oldja meg. A magabiztosságod, az önbizalmad, a határozottságod sokkalta fontosabb, de ez az, amit az oldalon lévő férfiak többsége nem akar megérteni. A negatív tapasztalataival takaróznak, ahelyett, hogy a helyes következtetést vonnák le (ronda vagyok helyett teszek a külsőmért amit tudok, ha kell, csajok segítségét kérem hozzá, ezáltal is nőni fog az önbizalmam, így ha nem is leszek annyira helyes, lesz kiállásom, ezért kisebb a valószínűsége, hogy legközelebb is elküldenek).

2011. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!