Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha párkapcsolatban éltek, meddig mentek el egy másik lánnyal a flörtölésben? És miért flörtöltök kapcsolat mellet?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat! Köszönöm!

21L


2011. dec. 9. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

mert flörtölni jó. jó nézni egy mosolygós lányt, hogy én hoztam ki belőle, azt amit...

Amíg nem smárolgatunk, meg dugunk, vagy orálozunk, addig nem is értem miért aggódtok. :)

2011. dec. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint semmi értelmét nem látom a flörtnek, főleg úgy, hogy az ember párkapcsolatban van.
2011. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
nah, a legtöbben ha a lehetőségek adottak, azaz nem derül ki a dolog, akkor kb az anál szexig mennek el, vagy orál, és a rendszeres megcsalásig. Miért? Mert nem derül ki, a férfi genetikailag így van kódolva. Ennyi. Talán megcsaltak kérdező?
2011. dec. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy így vagyunk kódolva, de ha jól emlékszem a szexhez is két ember kell...
2011. dec. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Én teszek rá, ha van bnőm és akár szerelmes is vagyok belé, és adódik egy lehetőség jó csajokkal, akkor akár több csajjal is járok egyszerre
2011. dec. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
65%

A barátnőm mellertt megnézem a csajokat, ha lehetőség flörtölök is, de nem csalom meg. Egy csók sem fér bele.

Régen rengeteg csajt fűzögettem. Nem barátnőt akartam, csak az élvezet miatt csinálltam.

Ha most flörtölők, akkor annak az oka az, hogy hiányzik a régi csajozgatás és a fontosabb, hogy lássam nem lettem egy senki. Barátnő mellett nincs közöm másik csajhoz. Olyan érzésem van, mintha meg lennék bélyegezve és egyik csajt sem érdeklem. Régen mindenki friss hús, préda volt. Most csak egy csaj...


Az esetek nagy részében elég, ha a vonaton rámosolygok egy lányra ő pedig visszamosolyog.

2011. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Várok még válaszokat!:)

2011. dec. 9. 09:53
 8/8 Dottorre ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Mindig jól esik egy férfinak (de egy nőnek is) ha látja valakin, hogy tetszik neki. Ezt én is szeretem, de sosem csalnám meg a barátnőm, még szóban sem. Nem mondtam soha senkinek olyat, hogy úgy meg*glak, hogy egy hétig keresztbe állnak a szemeid. Beszélgetni pedig mindenkivel lehet. És ezt én is elfogadom a páromtól, ebben szerintem nincs semmi rossz. Ha pedig ott tart egy kapcsolat, hogy megcsalás, akkor az már úgy sem ér semmit.
2011. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!