Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan felejtettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan felejtettétek el a "nagy szerelmetek"?

Figyelt kérdés
Nos, az én történetem nem éppen erkölcsös, de megtörtént és ez van. Szerelmes lettem egy nős férfiba, akiről viszont mindig is tudtam, hogy nem viszonozza a szerelmem. Ennek ellenére én 3 éven keresztül reménykedtem benne, hogy esetleg ő is belém szeret és elhagyja a feleségét. Csak kihasznált és tudom hogy egy "szemétnek" kéne tekintenem, de akármennyire is ciki beismernem, ennek ellenére nagyon fáj, hogy imádtam, ő pedig sosem érzett semmit. Nem sikerült elnyernem a szerelmét pedig tiszta szívből szeretem, még a szüzességem is neki adtam anno. Szeretném elfelejteni, de folyon ő jár a fejemben és a női büszkeségemet is iszonyatosan bántja, hogy sosem lett igazán az "enyém". Hogyan verjem ki a fejemből? 21L
2011. dec. 12. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

két választásod van:

- önsajnálatba borulsz és hajtogatod a fa*zságaid

- kilépsz ebből, nem gondolkodsz rajta és keresel egy másik faszit

nem dől össze a világ

2011. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor jártatok, amikor nem volt felesége?

Felejtsd el, nős, ne legyél házasságtörő!


Úgy tudod elfelejteni, hogy nem jársz a közelébe, nem nézegeted a képeit, egész egyszerűen elmész a színről. Ha így sem megy, keress vmi plusz hobbit.

2011. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Átmeneti megoldásokat tudok, de az csak ideiglenesen működik.

Szerezz egy leharcolt autót. Lada tökéletesen megteszi. Menj ki oda, ahol vége az aszfaltnak és tuti nem jön veled szembe senki. Aztán padlógázzal hajts végig az úton. Tuti nem ő fog a fejedben járni. A biztonsági övről ne feletkezz meg.

Ejtőernyős ugrás, mikor van hó, akkor snowboard és sorolhatnám sokáig...

Tudatmódosító anyagok. Na ezt viszont nem javaslom, de ez is egy alternatíva.

vond el valahogy a figyelmedet.

Hosszútávra egy másik pasit tudok ajánlani, aki elfeledteti veled.

(23F)

2011. dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy kis buta tapasztalatlan kislány voltam még mikor elkezdtünk "járni", de már akkor is házas volt. Egyébként ő egy 15 évvel idősebb férfi.
2011. dec. 12. 01:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképpen nézz egy korban hozzád illő rendes pasit, akivel tiszta lappal tudsz neki kezdeni egy kapcsolatnak. Ezt a pasast pedig sürgősen verd ki a fejedből!!!
2011. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3 évig nem hiszem,hogy csak ő használt téged és az is elég sarkos,hogy ő lenne a nagy szemét.

uh ilyesmivel ne vigasztald magad.

mondjuk ha tényleg szűz voltál,érintetlen,jól is nézel ki és a családod sem problémás,akkor tényleg le kellett volna,hogy cseréje a feleségét rád.

legalábbis is én így csinálnám.

valszeg valamelyik feltétel nem stimmelt.

2011. dec. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy kikéne verjem a fejemből, de iszonyatosan bántja a lelkem, hogy hülyánek nézett és kihasznált. Bosszút kéne állnom vagy majd megkapja Istentől amit érdemel? Szeretném nagyon, ha ő is ugyazezt érezné! Az álmatlan, átsírt éjszakákat ...egy picit érezze amit én!!
2011. dec. 12. 01:08
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 01:06

Itt a szemét ő volt. Én szerettem és tényleg neki adtam a szüzességem. Nem vagyok csúnya, sőt egy szép lánynak tartom magam és mások is. A 3 év alatt minden ujjamra kaphattam volna nála jobb és helyesebb pasikat is, de én csak őt szerettem ezért senki sem jöhetett szóba nálam. A családom is rendes. Annyi az egész, hogy nem szeretett belém és egy gyáva férfi aki félt elhagyni a feleségét. Fontosabb neki az hogy "mit gondolnak róla az emberek".

2011. dec. 12. 01:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 4-4,5 év alatt tettem túl magam az első szerelmemen.Pedig ez beteljesült dolog volt,de mégis külső tényezők miatt túl komplikált.Aztán már viselkedésbeni dolgok is voltak.Szóval az eszemmel kellett döntenem.Meg is bántott nem egyszer az tény...

16,5-21 éves koromig imádtam halálosan....19évesen kezdtem el másokkal is ismerkedni,és csöbörből vödörbe kerültem nem egyszer,pasiztam,szórakoztam,buliztam,volt több párkapcsolatom és egyszercsak belezúgtam halálosan valaki másba.Nagy hiba volt!

Azóta 1 épkézláb kapcsolatom volt az elmúlt 3 évben,de igazából baklövés volt az is.Rövid hülye kapcsolataim voltak azóta is.Most vagyok ott,hogy nagy szerelmet akarok,igazi kapcsolatot,már nem akarok hülyeségekbe belemenni.


Szóval én mondom,hogy van remény.Ne keresd a társaságát,ne keresd őt,s ha ő keresne,ne reagálj.Meglásd van még vagy 100 pasi,aki jobban megérdemel téged,s aki igazán szeretni tudna:)

2011. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kiábrándultam belőle.. hülyén viselkedett, és ma már nevetséges a dolog :DD
2011. dec. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!