Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire játszik közre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire játszik közre egy viszonylag friss (pár hónapos) kapcsolatban az érettségi? úgy értem, mióta a barátom elkezdett rá tanulni stb azóta úgy érzem mintha kevésbé szeretne, kevesebbszer is mondja azt, hogy szeret.

Figyelt kérdés
kicsit mintha elhidegültünk volna, mi a véleményetek?
2009. máj. 16. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A véleményem az, hogy tanul. Nagyon helyesen.

Ha ezt nem tudod tolerálni akkor nagy problémák vannak veled. Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy tanul.

2009. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó,ne agódj!alaptalan szerintem.Egy csomót tanul az érettségire,egyfolytába ideges miatta,és ezzel foglalkozik,nem hogy még azon járjon az esze h mondja elégszer...Legyél trelmes vele,majd ha vége a cuccoknak és nem változik,ráérsz ezen aggódni,addig nem tenném.De mivel te még nem tanulsz rá,ezért nem értheted mi "kínokat él át" emiatt:D.
2009. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem csak a vizsga miatti stresssztől van. ideges izgul. De ha vége 1 hónap mulva olyan lesz mint rég... nyugodj meg szeret ő. Ha te érettségiznél te is igylennél :)
2009. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy kevésbé szeretne csak itt az érettségi és most nagy a nyomás rajta.

Velem is ez volt két évvel korábban tiszta ideg voltam az érettségi miatt félten, hogy nem jutok be egy fősulira se, de szerencsére nem így történt.:) 21/F

2009. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd tanulni. Ez elég fontos fordulópont az életében. Most legyen ő a központban, te igazodj hozzá, ne követelőzz. Szerintem nem hidegültetek el egymástól, de be kell látnod, hogy az érettségi nem vicc. Ami a szeretleket illeti: én nem szeretném, ha naponta elmondaná, hogy szeret. Kevés idő az egész, ezt féllábon is kibírjátok. :)
2009. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mi már egyetemre járunk és vizsgaidőszakban annak ellenére h egy lakásban lakunk néha nem is látjuk egymást egész nap. ilyenkor ez normális, a legkisebb gondunk is nagyobb annál, hogy a szerelmünket demonstráljuk. sztem ne aggódj.
2009. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs miért aggódnod. Az érettségi és a vizsgák mindig stesszel járnak. Ilyenkor az ember annyira el van foglalva a saját gondjával, bajával, hogy nem marad se ideje se energiája semmire. Na meg a teljesíteni vágyás és a továbbtanuláshoz megszerezni a jó jegyet... Szóval bátran kijelenthetem, hogy nagy nyomás alatt van.


Hidd el még mindig oda van érted! Ha nem így lenne, akkor nem lenne veled. Ha majd végre túl lesz az érettségin ugyan olyan jól fog minden működni ahogy az érettségi előtt. Én is az érettségi idején ismerkedtem meg a barátommal, azóta 3 éve együtt vagyunk.


Türelmesnek és megértőnek kell vele lenned. Ennyi a titka az egészen, aztán minden rendbe fog jönni.

2009. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de az írásbeliknek már vége van... vagy az eredmény és a szóbeli miatt is lehet izgul még nagyon?
2009. máj. 17. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet azok miatt is izgulni. Meg kell tartania a jegyet vagy ha van lehetősége akkor javítani is tud az eredményen. Nem tudom mennyire vagy járatos a kétszintű érettségivel kapcsolatban meg a főiskolai, egyetemi felvételi pontrendszerre kapcsolatban, de nekem elhiheted, hogy nagyon durva. Kicsit nézz után. Gondolom te még nem érettségizel. Amúgy meg ha látod, hogy nyomasztja nyugodtan rákérdezhetsz, nem bűn az, ha tudni akarsz a dolgairól.
2009. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!