Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor már sosincs esély?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már sosincs esély? Muszáj feladni?

Figyelt kérdés

Szakított velem a volt barátom pontosan 1 évvel ezelőtt. Akármennyire beteges, azóta nem volt olyan perc, hogy ne jutott volna eszembe. Rettenetesen hiányzik. Még mindig vissza akarom kapni.

Mit és hogyan tegyek? Nagyon szeretem őt.

(sokak szerint gyönyörű vagyok, én nem hiszem, de mások ezt a visszajelzést adták, ez számíthat valamit? ha látom, és szép vagyok,és ez újra elindít benne valamit..)


2011. dec. 12. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Betegesnek nem mondanám, de kicsit fura, hogy még mindig nem akarod elengedni őt lélekben. Viszont ha simán kibírt nélküled egy évet, háááát, nem biztatnálak.

Viszont a helyedben elgondolkodnék azon, hogy mi az amiért még egy év után is vissza akarod kapni. Valami olyat kaptál tőle, amit mástól addig nem?

2011. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Ő volt az első, és nem bírom elfelejteni, meg nem bírok kiszeretni belőle. De nem segíthet,ha néha látom,és valahogyan eszébe juttatom, hogy mit vesztett?
2011. dec. 12. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egoistán akartam megfogalmazni, egyáltalán nem erről van szó.Csak arra gondolok, hogyha még tetszek neki, de nem szerelmes, van-e esélyem?
2011. dec. 12. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

hiú ábrándokat kergetsz, lépj tovább mindenki ezt teszi, ilyen az élet és minél több rossz ér és csalódás annál jobban erősödsz majd meg az évek során. Zárd ki ezeket az érzéseidet.

És nézz körbe a világban h hányan de hányan vannak így és találnak mást.

2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mutass magadról képet hogy gyönyörű vagy-e és mondjuk a csávórol hogy jobban át lehessen látni mennyire is lehet esélye az egésznek első látásra
2011. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!