Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból lehet párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból lehet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel néha összejárunk(csak szexelni), viszont én egyre többet érzek iránta. Ő nemrég szakított a barátnőjével, ezért nem tudom, hogy akar -e új kapcsolatot. Még nem merem elmondani neki, hogy mit érzek, mert attól félek, hogy utána nem keres többet. Tudom, hogy hülyeség ez az egész, és hagynom kéne a fenébe. De nem bírom, mert hiányzik, ha nem beszélünk... Szerintetek kialakulhat valami, megváltozhatnak az érzései, vagy csak ennyit akar tőlem? Van esetleg itt olyan, akinek így alakult ki egy komolyabb kapcsolata? 20/L

2011. dec. 12. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet de nem sok jövője van..
2011. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nekem nem jött össze. Mikor elmondtam a lánynak, hogy többet akarok, akkor azt mondta ne találkozzunk többet. (23F)
2011. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így alakult ki egy párkapcsolatom. A lány talon csaj volt nálam 2 évig, aztán mikor egyikőnknem sem volt egy ideig párja, összejöttünk. Már 3 éve együtt vagyunk.

22F

2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de a leírásod alapján a srác elősen csapodár (veled csalta a barátnőjét....). Én nem jönnék össze vele, mert mi a biztosíték, hogy nem fog téged is majd megcsalni egy x szexbaráttal (de idióta egy fogalom ez, már bocsánat... Hogy lehet érzelmek nélkül?... tudom, őskövület vagyok...)
2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
A hülye nők miért cseszik mindig el a jó kis szexkapcsolatokat az hülye érzelmekkel? Nyilván, ha csak pár numerára tart jónak, akkor nem fog komolyabban érezni irántad. Elmondhatod neki mit érzel, de ha most nem rég ért véget a kapcsolata, akkor ne sok jóra számíts. Persze az is lehet, hogy minden jól alakul.
2011. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egészen hasonló helyzetben voltam/vagyok én is. Kb 2 évvel ezelőtt pár hónapig tartott a viszony, persze én is beleszerettem, én sem akartam neki erről szólni,mert féltem a visszautasítástól. Szépen lassan megváltoztak a dolgok,egyre többet jött, egyre többet beszélgettünk, egyre többször aludt nálam, és ezek benne is megváltoztatták a dolgokat. Mivel időközben a sors közbeszólt, a munkája miatt Franciaországba költözött, így végül nem jöttünk össze, de sokszor beszélünk, és ha hazajön, meglátogat. Egy szó mint száz, igen, szerintem lehet belőle párkapcsolat, de ez ritka. Sok sikert:)

24N

2011. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!