Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm csak néha szív el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csak néha szív el egy-egy cigit, de olyankor mégis marha zavaró, hogy cigiszagú a szája. Mondtam neki és nem érti, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem illúzióromboló, lehangoló, cseppet se vágykeltő
2011. dec. 12. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nyomjál egy rágót (mentholosat) a szájába és meg van oldva.
2011. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tudsz tenni vagy abba hagyja magától vagy nem.

Ha cseszteted hogy ne cigizzen akkor nem fog kevesebbet szívni, érdemes ilyenkor inkább megjegyzést tenni pl a büdös szájára, ettől elszégyelli magát, s talán a szégyenérzete lassan felülkerekedik a nikotinhiányos állapoton.

2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tőlem akkor cigizik amikor akar, csak ha velem van akkor ne. És ne bűzölögjön a ruhája a cigitől. Nem azt mondtam h szokjon le. Ennyit sztem elvárhatok nem?
2011. dec. 12. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom a korotokat. de [link]

ezt nézzétek meg. hátha elgondolkodik rajta.

2011. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tőlem akkor cigizik amikor akar, csak ha velem van akkor ne. "


Ez nem jó így, ha sokat cigizik akkor rászokik és óránként fog elpöfékelni egy cigit melletted is, ha meg nem tud rágyújtani akkor egy idegbeteg házisárkány lesz míg rá nem gyújt.

2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áhh az ilyesmiken egy dohányos csak röhög.
2011. dec. 12. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik agy próbád megér nem veszíthetsz vele semmit. (te te tudod)
2011. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!