Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van alapja annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van alapja annak a megfigyelésemnek, hogy az átlagosan szép lányok sokkal jobban válogatnak és elutasítóbbak mint a nagyon szép lányok?

Figyelt kérdés
Volt többször olyan, hogy az átlagosan szép lányok sokkal hidegebbek és visszautasítóbbak mint a nagyon szép lányok. Mert a nagyon szépekhez nem nagyon mernek odamenni a pasik ezért ha odamegy valaki akkor sokszor teljesen jól el lehet velük beszélgetni és nyitottabbak egy párkapcsolatra. Még a kevésbé szép lányokhoz egy buliban sokkal több pasi odamegy és ezáltal sokkal jobban válogatnak is. Persze itt is van kivétel, de most nagy általánosságról beszélek. Van alapja ennek?
2011. dec. 11. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy van. A "közép rohadt" átlagos lányoknak a legmagasabbak az elvárásaik. Semmi gond, majd egyedül maradnak.
2011. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennek van alapja, igen. Sokkal kevésbé hajlandóak türelmesek lenni, meg a fiú belsejét is megismerni. Sőt, ilyet nem is ismertem eddig soha.
2011. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Logikusan ők kapják a legnagyobb figyelmet a fiúktól. Náluk mernek próbálkozni a kicsit bizonytalanabb fiúk, mert úgy hiszik náluk még lehet esélyük, a nagyon szépnél pedig nem. A nagyon szépeknél már csak a kevés próbálkozik, aki teljesen biztos magában, a rondáknál meg ugye szintén kevesen.
2011. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is észrevettem, jó meglátás.
2011. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez az általánosítás. Attól, hogy valaki a te szemedben kevésbé szép, joga van neked nemet mondani és várni arra, aki megdobogtatja majd a szívét, mintsem egy olyan emberrel élje le az életét, aki nem is tetszik neki. Semmivel sem kevesebb mint a szerinted szebb lány! Buliban, hozzám is sok pasi odajön, sőt ami durvább, ha részegek le is tapiznak. Természetesen mindenkit hűvösen visszautasítok, vagy ellökök magamtól, mert VAN PÁROM.

2 évig válogattam, amíg rátaláltam és nem bántam meg, hogy nem álltam le az első jöttmenttel.

,,Mert a nagyon szépekhez nem nagyon mernek odamenni a pasik ezért ha odamegy valaki akkor sokszor teljesen jól el lehet velük beszélgetni és nyitottabbak egy párkapcsolatra." Ezt meg kell cáfolnom, mert van egy nagyon szép lány ismerősöm, akihez egymás után mennek oda a pasik, még sincs pasija. Nem hiszem, hogy félnének tőle...

26N

2011. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ezt meg kell cáfolnom, mert van egy nagyon szép lány ismerősöm, akihez egymás után mennek oda a pasik, még sincs pasija. Nem hiszem, hogy félnének tőle... "


Nem ő csak a szőke hercegre vár fehér lovon. Én is ismerek ilyen lányokat....forever alone.

2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Napkiraly ***** válasza:
Ez így van. Jó csajokat könnyebb sokkal felszedni mint a trágyát. Ezt tapasztaltam én is. Próbáltam felszedni a trágyát, de nem állt velem szóba. A jó csajok meg, hát sokkal simábban. Ez van. Jó csajokkal nem mernek kikezdeni annyira. Más kategória a nagyon-nagyon jónak mondott csajok, azok viszont a trágyához hasonlóan válogatnak
2011. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na látod..ezt én is igy vettem észre :) teljesen igazad van szerintem!
2011. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

,,Más kategória a nagyon-nagyon jónak mondott csajok, azok viszont a trágyához hasonlóan válogatnak."

Már hogy lenne igaz, mikor mindenkinek mást jelent a nagyon szép? Vagy rá van tetoválva az illető homlokára? Az emberek nincsenek kasztokra osztva, a szerelem meg nem üzlet.

2011. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

most alakul egy kapcsolatom....hát....mint elmondta az illető, évek ota nagyon tetszek neki....ahol lakom, ugy véli én vagyok a legjobb nő...most már nem csak ott h vele vagyok:D....és h soha nem mert odajönni hozzám, sose tett semmit, mert h ugysincs esélye...ahhoz képest, én irtam rá anno egy közösségi oldalon....aztán elkérte az msn cimemet is....mégse vett fel, mert h ugyis elküldeném....ahhoz képest, adtam alá a lovat, hogy nyomulhat...nem tette, mert nem merte....én meg nem viaskodtam vele, mert ugy jött le, hogy annyira azért nem érdeklem...ugyhogy az az állítás igaz, hogy kevésbé mennek oda a pasik azokhoz a nőkhöz, akiket iszonyat jó csajnak tartanak........:)

23L

2011. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!