Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szép lány bele tud szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lány bele tud szeretni egy nem túl előnyös külsejű, de nagyon okos fiúba?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt, hogy mérnöki végzettséggel rendelkezik, és jó ötletei vannak a szakterületén(gyorsan kúszik felfele), emellett széles a látóköre, de nem néz ki túl jól, és nem egy határozott alkat.

Hangsúlyozom, szép lányok után érdeklődnék!


2011. dec. 9. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Rossz hírem van, a lányokat hidegen hagyja a mérnöki végzettséged, a szép lányokat meg még inkább.
2011. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Csak olyanok akik a pénzedért hajaznak :S.
2011. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ha nagyon sok pénze van az illetőnek akkor simán, amúgy nem.
2011. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
tehát van pénze... naná!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
engem először mindig a fiú személyisége fog meg, aztán rádöbbenek, hogy mennyire helyes. de ahhoz kell, hogy elfogadható legyen, gondolok itt ápoltságra..
2011. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok túl előnyös külsejű, de nekem is sikerült megszereznek egy gyönyörű trófeabarátnőt, de szakítottam vele, mert nekem társ kell, és nem egy trófea, akivel dicsekedhetek a barátaimnak.
2011. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

óóó nyugi én tapasztaltam!!


volt egy csinos szexi csajszi tényleg jól nézett ki, de neki a külső nem számítot....sőt! Néha nagyon nem számított, ő saját maga tiszta volt adott magára foglalkozott magával, de a pasi lehetett olyan is aki a kéményből mászott ki vagy a szennyesből, ő akkor is azzal jött össze.


(mondjuk kicsit buta is a lány de annyira nem)


Lényeg neki nem számított abszolút a külső, lehetett vékony, kövér, nagyon kövér, izmos sportos, tökmindegy volt....

2011. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
Lehetsz mérnök, orvos, jogász ha nem vagy gazdag és rámenős disznó, akkor nem lesz csajod.
2011. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Megtörtént, csak én nem vagyok ennyire penge a későbbi szakmámban (vegyész).

De a szép lány barátnőm belémszeretett, én meg előnytelen külsejű vagyok, és nem is gazdag. No lám.

2011. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Hogy ti mekkora trógerek vagytok!!!!

Engem ez érdekelne elsősorban, az esze!

Kezdjen hülyékkel, aki akar, én csakis értelmes férfi mellett tudok megmaradni. Ráadásul vannak ambíciói, halad a szakmájában, nem egy munkakerülő alak.

Ez az elsődleges..


A többieknek ne higgy, az hagyján, hogy hülyeséget írnak, de még csak nem is nők.

2011. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!