Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit tegyek? Nem tudok a szemébe nézni, van még értelme így élni? Körülbelül olyan 2 éve történt X-hely X-társságabn ittunk meg minden és több volt én ismerősömmel B-aludtam.

Figyelt kérdés

B-idős ember és ittam meg engedte meg rá is gyújthattam nála,akkor azt hittem ezektől kemény vagyok,nagy: h jégert iszok,meg olyan márkás cigit szívhatok amiket tán sosem és h nem fogynak el...

De súlyos árat fizettem...rettentően súlyos árat!!

Nem vagyok benne 100% biztos de olyan 84% igen.

Sokat ittam..sokat és nem is tudom h irjam le...

De B szexuálisan bántalmazott...a sok pia miatt lehet nem biztos az egész de arra emlékszek h amikor lefeküdtem akkor nadrág volt rajtam,amikor felkeltem nem volt rajtam és az ő ácsában voltam...

2-évig hallgattam róla,legyőztem az öngyilkossági hajlamokat meg ilyesmit.Mostanában megismerkedtem a barátnőmmel akivel 5 hónapja vagyunk együtt.(szilveszterkor leszünk fél évesek).Minden titkomat elmondtam neki..ezt is..megígérte nem adja tovább de nem tudok ezek után a szemébe nézni,lehet nem is kellet volna elmondani de nem akarok előtte tikolozni ő az egyetlen ember a földön aki az egészet tudja.

De ezek után nem tudok a szemébe nézni,azóta csak ez jár a fejemben,lehet akkor szolnom kellett volna anyumnak,késő

Nagyon szégyenlem magam..rettentően...segítsetek mit tegyek? kérlek szépen segítsetek...:S(:(((((((((((((17nem is tudom mit is irjak F vagy L..:S:(((((


2011. dec. 12. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jézusom bocsi de soha nem voltam jó matekból... ez hány ismeretlenes egyenlet?
2011. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de azt hiszem E=K négyzetével , de csak ha S kevesebb mint az L és D gyöke.
2011. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem egyenletek a neveket satiroztam ki a betükkel.

Segítsetek!!!:((((((

2011. dec. 12. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg azzal a 84%-al is kéne valamit kezdeni talán gyököt is kéne vonni...
2011. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
X a másodikon=2B mit szenvedtem mire rájöttem
2011. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodjál meg.
2011. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi ezzel baromi sokat segítettél...:S
2011. dec. 12. 21:13
 8/14 A kérdező kommentje:

:S sajnálom de mostnság a nyugalom elkerül...

és csak magány,kétségbe esés,egyedüllét,fájdalom,szégyen,szégyen marad én nekem

2011. dec. 12. 21:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát... szar ügy. Ha velem történt volna meg, akkor másnapra halott lett volna az illető és ezt komolyan mondom! Beszereztem volna egy fegyvert aztán pak pak pak pak. Az egész tárat beleengedtem volna a kib@szott fejébe. Nem érdekelt volna, hogy börtönbe kerülök. Öngyilkosság meg kizárt. Egy ilyen féreg miatt nem dobom el az életem.

Nem igazán tudsz tenni semmit. Nincs amiért szégyeld magad, nem tehetsz róla. Vagyis annyiban igen, hogy ott aludtál. Barátaid biztos nem hagytak volna ott, ahol voltatok. Nálunk ilyenből sose volt gond. Ha valaki nagyon beállt, akkor az ajtójukig vittük, aztán becsengettünk (ha nagyon tehetetlen volt az illető), aztán sprint. Legalább tudtuk, hogy otthon, biztonságban van, még ha emiatt büntetést is kap. Azt meg, hogy ki vitte haza úgy se tudja. Majd a lány segít feledtetni ezt (remélhetőleg).

2011. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy mióta elmondtam neki,nem merek a szemébe nézni,szégyenlem magam...

Ő nem egy kislányt akar maga mellé....:S:((( jajj istenem mitttegyek.....?!!!!!!!!!!

2011. dec. 12. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!