Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találom a párom? (21/L)

Figyelt kérdés

Külsőmmel nincs gond, sok pasinak tetszettem már. De aki járni is akart volna velem az a kb. 2 srác, pont olyan volt, akik mellett nem éreztem jól magam, ezért nem lett belőle semmi.

Belsőre félénknek tűnök, de csak azért, mert ennyire kevésnek érzem magam, amiatt, hogy nem találok senkit. Aki jobban megismer, az tudja, hogy nem vagyok olyan félénk.

Nem tudom mi lehet velem a baj. Nem vagyok olyan válogatós se. Külsőtől függetlenül, szinte mindenkinek adok esélyt, hogy megismerkedjünk.

Szerintetek mit kéne csinálnom?


2011. dec. 13. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha tudsz esélyt adni mindenkinek akkor mégis csak van valami gond.
2011. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy ad esély mindenkinek megismerkedni? Nem megdönteni hagyja magát, csak mondjuk beszélni vele 3 tőmondatnál többet.


Nem tudom kérdező, biztos nem jó környezetben keresgélsz. Próbálj más bulikba, közegbe, sportkulbba menni, hogy új emberekkel találkozz.

2011. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet priviben!
2011. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Második válaszoló én nem írtam olyat, hogy baj, ha mindenkinek ad esélyt. Én a próblémáját világítom fel, hogy mégis van valami, ha nem sikerül.
2011. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Talán túl nagyok az igényeid, ha nem akadnak érdeklődők akkor azzal van a baj, hogy nem jelzed senkinek ha tetszik.
2011. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2011. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

írtad, hogy sok pasinak tetszettél, de a legtöbb nem akart járni veled, ezt honnan veszed?

Attól, hogy nem kezdeményeztek még akartak volna járni, csak féltek, úgy gondolták nem elég jók neked, itt kellett volna jelezned, hogy hé öreg nekem megfelelsz és ezt és ezt akarom, amíg ezt nem teszed meg ne nagyon számíts pasikra.

2011. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

képet nem szeretnék küldeni. azt mondják jó csaj vagyok, de úgyse a külső számít egy kapcsolatban.

valóban kéne máshol is ismerkednem, csak itt nem nagyon tudok hova járni :S

az is lehet h az volt a baj h nem jeleztem amikor kellett volna, h én is akarom, de nem tudom, hogy kell ezt jelezni? nem vagyok valami nagy pasi szakértő. meg romantikusabb ha a pasi csókol meg először.

2011. dec. 13. 11:05
 9/20 anonim ***** válasza:
romantikusabb, de ha nem adsz jeleket azt hiszik nem érdekelnek téged és így jó, hogy nem csókolnak meg, meg sokan félnek is a visszautasítástól, női praktikákkal lehet jelezni, pl nézd a száját, törj félbe egy rágót, add neki az egyik felét.
2011. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem működik a kémia, nincs mit tenni igazából. Nem ismerik fel az emberek, hogy ez a szerelem téma nagyon nem feltétel nélküli, elég sokmindennek kell egybeesnie ahhoz, hogy kialakulhasson.

Mindenesetre szívesen elbeszélgetnék veled, mert így nagyon nem látszik, hogy bármi gond lenne veled, vagy egyszerűen csak kissé kerül a szerencse.

20/F

2011. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!