Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti összejönnétek egy csajjal, ha plusz 20 kiló lenne rajta?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy érzem, hogy így esélytelen, hogy bárki összejöjjön velem, és az a baj, hogy ettől nem erőt kapok, hogy, na b@szki, fogyjál le, mert akkora vagy, mint egy kib@szott tehén, hanem elkeseredésemben még többet zabálok, mert magával ránt a soha nem fogok kelleni senkinek sem érzés :(

2011. dec. 13. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem mond semmit a +20kiló, mert egy anorexiásnak még az is kevés lenne. Nekem nincs problémám a husisabb lányokkal. Ahhoz, hogy véleményt tudjak mondani, látnom kéne téged, megismerni stb... Így nem tudok semmit mondani.
2011. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan sok. Simán letudod adni:) És ahogy fogynál, egyre több lenne az önbizalmad is. Ne keseregj, hanem vágj bele! Nem fogod megbánni:)
2011. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én akkor jönnék vele össze ha plussz 72 kiló lenne rajta (én pont annyi vagyok)!
2011. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen.

De nem érdekel hány kiló van rajta. Attól hogy van rajta egy kis felesleg, még lehet szép.

Az a fontos, hogy milyen a viselkedése, milyen vele lenni.

Meg hát persze tetszen, de ennek nem nehéz megfelelni.


Am nem küldenél képet privátban?

21f

2011. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jó végre olyan válaszokat olvasni, hogy nem minden a külső, és valaki lehet szép plusz kilókkal is. Köszönöm, szebbé tettétek most a hátralévő pár percet a mai napomból:)


Rajtam is van felesleg, mégis imád a párom, de nagyon elkeserítő itt olvasni némelyik választ. Múlt héten volt egy lány, aki konkrétan koncentrációs tábort akart nyitni a kövéreknek, meg hogy az, hogy valaki betegség miatt kövér, az egy "Dagadtpropaganda", meg ilyenek...Mindenfélének elmondta a túlsúlyos embereket úgy, hogy semmit nem tudott ezekről az EMBEREKRŐL! Mert az, hogy valaki kövér, az nem jelenti azt, hogy nem ember.

2011. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a +20 kiló?

Milyen testmagassághoz milyen súly párosul?

2011. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj, ha egy lány picit duci. Ettől még lehet állati aranyos is. Ha szimpatikus meg tetszik az

arca, én gyönyörűnek is szoktam látni.


Am teljesen hidegen hagy hogy hány kiló. Sztem az is szép, ha vékony meg az is, ha duci. Mindkettő jó, de nem tudnék választani, hogy melyiket kérném. Vagyis nem ez alapján választanék, hogy mennyit mutat a mérleg.


Azok szoktak sztem fennakadni ezen a túlsúlyos problémán, meg hangoztatni, hogy "fúj milyen dagadt", akik belül értéktelenek.


Még gimiben sokszor sajnos engem is befolyásolt, hogy egy lányon mennyi fölösleg van. Aztán ahogy telt az idő, mintha megváltoztam volna. Kb ugyanolyan vonzónak látom mind2 lehetőséget és a köztük levő átmeneteket is.


21f

2011. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem.


"és az a baj, hogy ettől nem erőt kapok..."


Kifogás.20 kilót leadni koránt sem lehetetlen feladat, ha annyira zavarna akkor gond nélkül leadnád.

Jah és arcra már kevésbé érdekelnek a külsőségek de az nem igen változtatható míg egy test igen.

2011. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Noway...
2011. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hupsssz! válasza:
Barátnőmön is vam 20kg felesleg de attól függetlenül magyon szeretem és nem is törődöm ezzel :D
2011. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!