Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zárja ki a két dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárja ki a két dolog egymást? (ismerős csajok szerint jo fej vagyok jo humorú el lehet velem beszélgetni stb meg sem akarnak velem összejönni)

Figyelt kérdés
pedig mindenkivel jol kijövök nem tartom magam csúnyának sem,vicces is vagyok de tudok komoly is lenni ha a helyzet ugy kivánja és még sem jön össze de miért?
2011. dec. 14. 07:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

az ismerősök csak jót akarnak és barátok. kedvesek veled...

vagy:

lehet nem tudnak elképzelni egy tartósabb párkapcsolatban.

2011. dec. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert az, hogy jó fej vagy nem ugyanaz, hogy barátnak is elmennél. Nem biztos, hogy a megfelelő kategóriáju csajoknál próbálkozol. Kérdezz rá, miért nem jönnének össze veled, vagy van olyan lány ismerősük, aki szingli és megfelelnél neki.....
2011. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
van szingli ismerősöm de h megfelelnék-e neki azt nem tudom
2011. dec. 14. 08:05
 4/21 anonim ***** válasza:

"Kérdezz rá, miért nem jönnének össze veled, vagy van olyan lány ismerősük, aki szingli és megfelelnél neki....."


Úgysem fogják elmondani az igazat. Az pedig milyen már, hogy nem vagy elég jó, de talán ennek az ismerősömnek megfelelsz?

2011. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Miért zárja ki a két dolog egymást? (ismerős csajok szerint jo fej vagyok jo humorú el lehet velem beszélgetni stb meg sem akarnak velem összejönni)"


A férfiaknak az a mentőszövege,hogy rosszul járnál velem,nálam jobbat érdemelsz.


Na amit te írtál,az meg a csajoké,akik semmilyen vonzalmat és izgalmat nem éreznek a pasi férfi iránt.

2011. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
vagycsak TÚL jófej vagy számukra. én eddig azt tapasztaltam hogy az sem tetszik a csajoknak ha túl jófejek vagyunk velük. igen... furák. :P
2011. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
lehet az a baj h jo fej vagyok csak éppen nem vagyok bunkó
2011. dec. 14. 08:57
 8/21 anonim ***** válasza:
hát akk tessék annak lenni, benned is ott van mélyen az a kis "bunkóság" csak felszínre kell hoznod. a végén már élvezni is fogod, h cikizheted a párodat, meg bunkózhatsz vele :D ja és ha rinyál akk próbáld meg leszarni h rinyál mert ez ilyen ösztönös náluk...
2011. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ja meg amég nem jöttök össze, nevettetheted meg minden meg ha valami olyat mond, cinkelheted miatta, meg a lényeg az h ne mutasd ki h odavagy érte, mert akk nemérzi azt h küzdenie kell majd érted (manapság a legtöbb csaj imád küzdeni a párjáért)!
2011. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
csak olyan furcsa h bunkonak kell lenned h elérj nála vamit
2011. dec. 14. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!