Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zárja ki a két dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárja ki a két dolog egymást? (ismerős csajok szerint jo fej vagyok jo humorú el lehet velem beszélgetni stb meg sem akarnak velem összejönni)

Figyelt kérdés
pedig mindenkivel jol kijövök nem tartom magam csúnyának sem,vicces is vagyok de tudok komoly is lenni ha a helyzet ugy kivánja és még sem jön össze de miért?
2011. dec. 14. 07:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nagyon hamar bevágtak a barátzónába,megszívtad...
2011. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

tudod mit jelent a jofej ????????????

az exem is annak mondja magat egyetemet vegzett diplomas gigantikusakat fingik nyilvanosan es bofog az utcan es kopdosik elottem az utcan meg meg helyesen sem tud irni ne is beszlejuk arrol, hogy nem tud egy ertelmes mondatot sokszor elmondani. Meg megemlitenem azt, hogy meg az evoezkozt sem tudja helyesen hasznalni es o magat nagyon helyes fickonat tartsacsak eppen ezeket nem veszi eszre ........

2011. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ezt a minap találtam, tanulmányozd, és tanulj belőle ;)

[link]

2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12:37

Gratulálok a volt barátodhoz

nálam a jofej nem ilyen és én sem vagyok ilyen én a normális megnyílvánulásokra mondom h jofej

2011. dec. 14. 12:55
 15/21 A kérdező kommentje:
utolsó hát ez tényleg nagy :) és b.szus van benne valami
2011. dec. 14. 12:57
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor csak te nem tartod magad csúnyának, a lányok viszont annak tartanak.

12:48 Én még a csendes lány mögé odarajzolnék egy csúnya fiút, ugyanilyen forever alone fejjel :)

2011. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
értelek de én csúnya vagyok akkor tényleg mindenkinek Brad Pitt kinézetű pasi kell az biztos
2011. dec. 14. 14:02
 18/21 anonim ***** válasza:

koszi,

koszi a gratulaciot!!

2011. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ujra en, de en nem tehetek rola, hogy o ilyen volt, de ki akartam fejezni ezzel azt, hogy milyen ontelt lehet egy egy magat nagyfejnek nevezo


abszolut tisztelet a kivetelnek mert nem hinnem, hogy mas aki esetleg magat annak nevezi, szerintem nem ilyen, de mindig vannak kivetelek

2011. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

13:58

ááá, nemúgyvanaz. mit nevezel csúnyának? meg kinek csúnya? aki valakinek csúnya lehet másvalakinek szép. szóval ez összetettebb annál. meg itt a kép csak a viselkedést ábrázolja, nem a szépséget (a bunkó is lehet csúnya például, és a ribanc is). szóval a kérdezővel sem az a nagyobb baj h "csúnya" hanem h jófej...

2011. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!