Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és általában kb 14-15-nek néznek az emberek :3 szerintetek gáz lenne ha egy annyi idős fiúval jönnék össze mint amennyinek elviekben kinézek? :o

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

igen


nem a kinézet, hanem a gondolkodás és értelmi szintbeli különbségek miatt

2011. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha alapból érettebb típus? :o
2011. dec. 14. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
nem gáz:) ez cuki:)
2011. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a mi véleményünk fog számítani amikor a barátnőid kiröhögnek ha odaviszel egy általános iskolás srácot :D
2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne legyél már hülye!
2011. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülye?o.O Szerintem aranyos, ha fiatalabb sráccal jönne össze.
2011. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha 2 évvel fiatalabb, akkor mi van? Ha értelmileg egy szinten vannak, vagy egymásba szerettek, akkor mi a probléma? Különben meg milyen barátnő az olyan, aki kiröhög csak azért, mert 2 évvel fiatalabb a srác?! Ha nem illenek össze, idővel úgyis kiderül, és különben is senkinek semmi beleszólása a boldogságába! azzal jön össze, akivel akar!

De ha kérdező, te is úgy érzed, hogy gáz, akkor tényleg kár belekezdeni! inkább össze se gyere akkor vele, mint később szégyelld! szerintem nem gáz!

2011. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szégyellem csak kíváncsi voltam a véleményekre de köszönöm szépen mindenkinek édesek vagytok <3
2011. dec. 14. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 16 leszek, írhatsz ha akarsz:)
2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok hogy nézel ki:)

16/F

2011. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!