Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel nagynjól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagynjól kijövünk de van barátja és lehet hogy értem elhagyná! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagy bunkóság lenne a barátja jó hozzá és valószínüleg szereti is és nemakarom ezmiatt szétszakítani őket! de lehet hogy a csaj érez valamit irántam ánis iránta és minden este sokat beszélgetünk hogy mit csinálnék vele ha szingli lenne meg hogy csábítanám el meg ő hogy csábítana el! de viszont tudom milyen rossz az ha valakit elhagynak másért!
2011. dec. 14. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem az én problémám...
2011. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ánis? xD


Poénkodást félre téve, én nem lennék képes szét szakítani Őket. Sztem hagyd békén a csajt, az lesz a legjobb :)

2011. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a 2 kommentelőnek köszönöm a válaszát! énis ilyen döntésre juttotam magamba csak nehéz így hírtelen elfelejteni!
2011. dec. 14. 01:01
 4/14 anonim ***** válasza:
most már fejezd be amit elkezdtél. töcsköld be a csajt.
2011. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak milesz a barátjával?? Énis egyszer jártam ilyen cipőbe és amikor megtudtam hogy másik pasi miatt hagytak el akkor elég kellemetlenül érintett!
2011. dec. 14. 01:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez velem is... és, kedves kérdező, azt hiszem én is arra a döntésre fogok jutni, hogy hagyom őket. Nem tudom te hogyan állsz a csajjal, nekem most kéne lépnem felé úgymond nagyon sürgősen, ha azt akarom, hogy legyen valami... és sokszor átgondolva arra jutottam, hogy megvárom, hogy szakítsanak... (egyszer már meg is tették, szal szerintem reális opció lehet.)...plusz, nem a szeretet ünnepe előtt fogom őket széttúrni. Én azt mondom, hogy te is inkább várd meg, amíg a csaj lerendezi a dolgot a pasijával, és akkor te már nyugodt szívvel próbálkozhatsz nála :)
2011. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az is lehetőség :)


Bár én 1x egy csajnál ezt megpróbáltam, hogy kivárom, hogy szakítsanak, de még a szakítás előtt össze jött egy másik fickóval, szóval jó rába...tam. xD

2011. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ettől egy kicsit én is tartok, megmondom őszintén... de nem tom, majd lesz valahogy. Ha ez a csaj az igazi, össze kell jöjjön, ha nem, nem :D
2011. dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5. hát igazad van belese gondoltam hogy mindjárt karácsony :) és lehet télleg jobb ha nyugton maradok!

#6. igen sajna énis jártam így:D

2011. dec. 14. 01:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért azt meg kell értened kérdező ilyen, hogy "szétszakítom őket" ilyen nincs. Ha szétmennek max szereped van benne, de a nő döntése. Ha te jobban tetszel neki jobban érzi magát veled, akkor te vagy neki a nyerő. Ennyi.
2011. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!