Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta kedvel, miért beszél nekem más lányokról?

Figyelt kérdés
Pár napja azt mondta hogy szeretne velem lenni, és tetszem neki, én mondtam hogy a vonzalom kölcsönös, onnantól nem tudtunk ugyanúgy beszélni egymással valami megváltozott. Mikor legközelebb beszéltünk baráti hangulatú volt az egész és beszélt egy lányról hogy lerázta őt, e majd nyáron befűzi.. nem tudom ezt mire vélni és hogy akkor miért mondta hogy tetszem neki? csak d*gni akar?:/
2011. dec. 14. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet csak barátként tetszel neki.


De a legegyszerűbb, ha rákérdezel ,hogy mi van.

2011. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint a lány rázta le őt, és mindketten 16 évesek vagyunk.. éretlen lehet még?
2011. dec. 14. 23:05
 3/4 anonim válasza:
szerintem csak valakinek el akarta mesélni h mi történt vele!
2011. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szimplán elmondta a sztorit, és vagánykodik hogy majd befüzi


mind2en gyerekek vagytok még nem kell ilyen halálosan komolyan venni mindent

2011. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!