Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a lányokról akik szépek, de nagyon félénkek? Nem isznak, nem cigiznek és nem járnak diszkóba.

Figyelt kérdés
Érdekelnek? Külsőleg viszont nagyon adnak magukra, különösen az arcra, és szép ruhákban járnak de nem kihívóan öltözködnek. Akikről első ránézésre azt hinnéd hogy tucat, de belül még sem azok, hanem olyanok amiket fent leírtam.
2011. dec. 14. 14:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Hol vannak olyanok? Amúgy ha léteznek is, attól, h különlegesnek hiszik magukat, elképesztő elvárásaik vannak...
2011. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
magamra ismertem:)
2011. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok.
2011. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
Csak egy baj van velük. Álom pasira utaznak:/
2011. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon tetszenek az ilyen lányok. ;)

Jó lenne találni ilyet.

24F

2011. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%

hol vannak ilyen lányok mert nekem kéne egy ilyen

egybk biztos van egy csomó, de szőke herceget várják fehér BMW-n

aztán ha nem akar jönni a herceg majd 20-as éveikben megelégednek egy átlagossal, csak azért hogy legyen valakijük

az az érzésem hogy az összes ilyen lány otthon ül, és tényleg várja az álompasit

2011. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

# 1/5

# 4/5 Ez nem igaz. attól h ilyen tapasztalataitok vannak, nem biztos h mindenkire ez igaz..

2011. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%

és tényleg ahogy már előttem is mondták azt hiszik hogy különlegesek és hatalmas elvárásaik vannak, én meg tökátlag srác vagyok

pedig hogy szeretnék egy ilyen bnőt

2011. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
Igaz, de eddig csak ezt tudom mondani. Ha majd változni fog akkor nem ezt fogom mondani.
2011. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%
jó nem mindegyikre igaz de kezdem azt érezni, hogy a többségük ilyen,aztán meg jönnek azzal, hogy "miért nincs pasim", "miért nem állnak velem szóba a fiúk" "fiúk a csendesebb lányokkal miért nem foglalkoztok" és még sorolhatnám az ehhez hasonló kérdéseket
2011. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!