Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Akik közületek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik közületek azt szereti, hogy a lány kezdeményez, miért szeretitek?

Figyelt kérdés

Mármint hogy a lány kezdeményezi hogy járjatok. Én úgy érezném, hogy kivették a kezemből, ami az én feladatom, ti hogyhogy nem éreznétek így?


22/F


2011. dec. 15. 02:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

az esetek 99%ban a nő kezdeményez pl ad egy bátorító pillantást stb és már lehet is támadni.

uh nem egy nagy dolog,ha kezdeményez.

ha konkrétan odajön,hogy szeretne ezt meg azt,azonis minek kiakadni?

fogod hazaviszed,megfarkalod és örülsz magadnak.

ha valaki kellően rugalmas,akkor nem akad fent ilyen semmiségen.

2011. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kellően rugalmas? Nevezzük kellően erkölcsösnek!
2011. dec. 15. 02:21
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocs, kellően erkölcstelennek. Hosszú távú kapcsolatot képzeljetek el.
2011. dec. 15. 02:30
 4/20 anonim ***** válasza:
Hosszú távú kapcsolatban miért gond, ha a lány kezdeményez?
2011. dec. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése szerintem.


Kezdeményezhet egy nő is, attól még nem lesz erkölcstelen, de kezdeményezhet a férfi is, attól még a nő lehet erkölcstelen.


Én pl kezdeményeztem most, mert annyira megőrjített már a férfi, akit szeretek, hogy nem bírtam tovább, annyira szenvedek miatta, hogy el kellett mondanom, hogy megértse, és próbáljuk megoldani, ne menjen rá a barátságunk. De ettől függetlenül egy maximálisan hűséges nő vagyok, soha senkit nem csalnék meg. Tehát nincs összefüggés, ez inkább annak kérdése, ki meddig bírja az érzelmek általi gyötrést. =)


Remélem segítettem, szép napot!


23/N

2011. dec. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

a lányok sokszor azért kezdeményeznek,mert már nem bírják hogy a puhap*cs kiszemelt nem kezdeményez,igyhát nekünk kell lépni,de nem szeretjük:D legalábbis én nagyon nem.:)

18L

2011. dec. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a felek egyenlőek. Vagy ilyenkor nem?


Szerintem ettől még nem veszti el a szerepét egyik nem sem, az erkölcshöz meg pláne semmi köze sincs ennek.

2011. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Bocs, kellően erkölcstelennek. Hosszú távú kapcsolatot képzeljetek el."


Szerintem egy ejszakas kalandnak indulo "erkolcstelensegbol" is lehet komoly kapcsolat! Sose azon mulik egy kapcsolat komolysaga, hogy hogyan indul el hanem a tovabbi hozzaallastol! Egy lanynak is annyi joga van kezdemenyezni mint egy fiunak ettol meg nem lesz erkolcstelenebb, komolytalanabb stb. sok ferfi nem mer kezdemenyezni es ki tudja ezek miatt mennyi kapcsolat nem jott letre ami jo lett volna. Amugy egy lany nagyon is jol tudja ha tetszik egy fiunak ha valamiert nem jon kezdemenyezes szerintem nyugodtan indithat.


F

2011. dec. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit eltértünk a tárgytól. Csak az első válaszoló válaszára reagáltam, mely szerint ha kezdeményez egy nő, miért ne fogadnám el, ha - idézem - "hazavihetem és megfarkalhatom"... Ezt nem erkölcsös hozzáállásnak tartom, nem vagyok híve az egyéjszakás próbálkozásoknak, mondván hogy "abból is lehet vmi". Konkrétan olyan kapcsolatokra gondolok, ahol már indulásnál is hosszú távra van tervezve a dolog. Ilyenkor vagyok én úgy, hogy szerintem az a normális és standard, hogy én mint fiú kezdeményezzek. Egyenrangúság ide vagy oda, rosszul érezném magam, ha ezt a nő tenné meg helyettem; úgy érezném ezáltal, hogy jogfosztottá lettem. Konkrétan azoknak a fiúknak a válaszára lennék kíváncsi, akik kimondottan szeretik, ha a lány kezdeményez náluk. Miért kiváltság ez? Jóhogy nem már elvállalja helyettem a kerékcserét is... kb. Félreértés ne essék: A KÉRDÉS NEM KÖLTŐI! Tényleg kíváncsi vagyok a válaszokra.
2011. dec. 15. 14:20
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartom helytelennek, h ha a fiú nem mer kezdeni, akkor a lány kezdjen, csak mondom, alap esetben én mégis azt tartom helyesnek ha a fiú kezdeményez. Azoknak a válaszára vagyok kíváncsi, akik nem így gondolják.
2011. dec. 15. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!