Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Akik közületek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik közületek azt szereti, hogy a lány kezdeményez, miért szeretitek?

Figyelt kérdés

Mármint hogy a lány kezdeményezi hogy járjatok. Én úgy érezném, hogy kivették a kezemből, ami az én feladatom, ti hogyhogy nem éreznétek így?


22/F


2011. dec. 15. 02:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert elegünk van abból, hogy minden apró sikerét vért kell hugyoznunk és el kell viselni a tahó, sértő visszautasításokat, úgyhogy néha a nők is emeljék fel a s.ggüket, ha kell valami. Ettől még nem lesznek ribancok, a férfiak pedig nem lesznek puhap.csök, ha a 18 éves "értelmiség" kijelentésére reagáljak.

De mivel ez kellemetlen ilyenkor nem egyenlőek a felek igaz.

2011. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

18:08!

nem mondtam hogy mindenki ilyen,és elnézést a kifejezésért,nem észosztásnak szántam,csak elmondtam a véleményemet.szóval se mondtam hogy minden pasi ilyen,és lehet hogy 'maradi' vagyok,de akkoris férfi dolga hogy lépjen! ha ezt nem teszi meg,igenis puhap*cs.szép estét:)

18L

2011. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ó csak egyszer csinálnátok végig, amit tőlünk vártok el. Megint csak, ami kellemetlen az nem kell igaz, mert a férfi dolga. Akkor ha ennyire maradi vagy, akkor húzzál vissza a konyhába és még csak ne is álmodj politikai szerepvállalásról, vagy jól fizető állásról! Arra nem is gondolsz, hogy azért nem lép, mert nem vagy olyan jó csaj, mint hiszed?
2011. dec. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ki mondta itt neked hogy olyan jó csajnak hiszemmagam?:D

senki:)

olyanokra gondolok most,akik akarnak tőlem valamit,mégis azt várják hogy én lépjek.ez szerelem,és semmi köze az egyenlőséghez meg a munkához.ha valamelyik lány lépni akar hát lépjen nekem mindegy.de én azt szeretném hogy a férfi kezdeményezzen ha tetszem neki.ennyi,kész,pont.

szépjóreggelt:)

18L

2011. dec. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Egyetértek kedves ellenkező nemű társammal. :) (Kivételesen most neki van igaza. :PPP) Én sem látom, hogy mi köze van az egyenlőségnek ahhoz, hogy ki kezdeményezzen. Sőt mi több, férfi társaim, mindannyian örülnünk kellene, hogy tőlünk várják el a kezdeményezést, mert mi adjuk a tempót! ;) Akkor miért pont a férfiak rinyálnak az egyenlőtlenség miatt? Nem értem...

Persze, értem, annak jól esik ez, akit már sokszor visszautasítottak, és én még nem éltem át ezt. De azért alapjába véve azt gondolom, hogy mégis a büszkeségünkhöz hozzátartozik, hogy mi kezdeményezzünk. Ez ugyanolyan fontos, hogy a domináns fél is mi legyünk, és a lányok is ezt várják el. Nem lenne itt zűr, csak mindkét félnek azt a szerepet kellene játszania, amire valóban született.

2011. dec. 16. 17:00
 16/20 anonim ***** válasza:

Az egyenlőség azt jelenti, hogy bárki kezdeményezhet.

A "bárki" meg azt jelenti, hogy akár a lány, akár a fiú.

Semmiféle elvárás nincsen - már akkor, ha tényleg egyenlőség van.

2011. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez nem egyenlőség kérdése, hanem szerep kérdése. A férfi sem fog soha gyereket szülni, mert ez nem a szerepe. Pontosan ugyanígy a kezdeményezést is szerep kategóriába sorolom, nem pedig az egyenjogúság-témakörbe.
2011. dec. 16. 19:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába sorolod.

Gyereket nem tud szülni - a lány meg tud kezdeményezni.

A szerep az inkább nevelés kérdése. Akit olyan szerepre nevelnek, az tud kezdeményezni.

2011. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát nem zárom ki h ha mulya a srác, hogy akkor a csaj kezdjen, csak nálam nem ez a standard... Na m1.
2011. dec. 16. 19:50
 20/20 anonim ***** válasza:

"olyanokra gondolok most,akik akarnak tőlem valamit,mégis azt várják hogy én lépjek.ez szerelem,és semmi köze az egyenlőséghez meg a munkához.ha valamelyik lány lépni akar hát lépjen nekem mindegy.de én azt szeretném hogy a férfi kezdeményezzen ha tetszem neki.ennyi,kész,pont."


És neked miért derogál odamenni az illetőhöz? Nyilván nem tartozik ide az egyenlőség és a munka de mégis. Az előnyök kellenek, de a kellemetlenség már nem. A szülésre való hivatkozás pedig kezd már unalmas lenni, mivel a férfi biológiailag is képtelen szülni, de egy nő képes felemelni a seggét és odamenni az illetőhöz. Ettől még nem lesztek ribancok, hiába takaróztok ezzel.

2011. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!