Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ezt mindenki átélte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ezt mindenki átélte már! Mit lehet ilyenkor tenni? Már nem bírom!

Figyelt kérdés
Hát körülbelül annyi lenne a dolog ,hogy őrülten bele zúgtam valakibe és egyszerűen megőrjít :D Pedig ilyenkor jobb lesz*rni, nem foglalkozni -persze tudom nem úgy ,hogy nekimegyek az utcán annyira semmibe veszem- vele , taktikázni a csábítás trükkjeivel stb. De nem tudom már :D mert eddig mindig úgy voltam ,hogy nekem nincs szükségem nőkre, hiszen k*rvanagy király vagyok , inkább ők szorulnak az én társaságomra :D És most teljesen papucsnak érzem magam, ahogy sóvárgok utána és folyton rá kell néznem ,azon gondolkodom ,hogy a barátnőm lesz és együtt sétálunk stb stb. Alárendeltnek érzem magam :,(
2011. dec. 14. 21:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok talán? Csak rajta jár az eszem! Pedig nehéz eset mert ritkaszép :) Bár akkor is én állok a ranglétrán feljebb de mégis félek ,hogy nem jön össze. Hová tettem a tökeimet ?:(
2011. dec. 14. 21:12
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

ritka nagy hülyegyerek vagy, nem király..


ha az lennél, már felszedted volna és a bárban iszogatnál vele, nem a GYKn írogatnál :D


igen, belezúgtál


na ne súvárogj, hanem tegyél is valamit

2011. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
egy baj van csak veled, hogy ostoba beképzelt bunkó vagy, remélem a lány le fog sz*rni...
2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Már miért állnál feljebb a ranglétrán te egoista p*cs? nem tudom hová tetted a tökeidet, szerinte keresd a seggedben -.-" ...én ekkora öntelt gyökérrel szóba sem állnék
2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyen makacs vagyok nőügyekbe, jobb nekem egyedül! Ne legyél papucs! Szrjál bele az egészbe!
2011. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egoista :D Csak van önbizalmam. És a férfi domináljon! Nehogymár a csajnak kelljen pátyolgatni stb. Igenis ő álljon feljebb a "ranglétrán" - vagyis ne legyen alárendelve, ő legyen a FÉRFI . Legyenek tökei. De nekem most nincsenek :D

Amúgy eddig volt már jó pár barátnőm , és sok csaj futott már utánam, de én inkább válogatós vagyok és csak azt nevezem barátnőnek akiben látok "jövőt". Noha tudom ,hogy valószínűleg nem tart örökké. És nem értem mit ócsároltok amikor már nem egy lánytól hallottam hogy szemez ezzel meg azzal a cukkancsal de az az istenért nem menne oda hozzá, vagy éppen a "férfi" van oda a csajért a nő meg lesz*rja mert olyan szinten fut utána ,hogy már szánalmas.

Ehhez képest én sosem voltam ilyen, mégsem b*szok át egy csajt sem ,nem vagyok egy g*ci alak csak épp az önérzetemet nem hagyom elveszni. És most le lettem b*szva :D Érdekes mert EDDIG... hangsúlyozom EDDIG még nem volt gondom nők terén.

Most meg nem tudom mi van :,)

2011. dec. 14. 21:30
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy te dominálj akkor hagyd hogy a nő fusson utánad és ne fordítva, akkor tuti pacsker lesz!
2011. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Értem de. így nem lenne soha barátnőm ! :D Meg kell hódítanom Őt :) És ha akarok valamit oda megyek vagy találok valami okot ,hogy összefussak vele meg ilyesmi.

Csak valahogy most ez nem megy. Alárendeltnek érzem magam nemtudom miért :S

2011. dec. 14. 21:45
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

oltári nagy f@sz vagy...

Én tuti hogy a büdös életbe nem jönnék össze egy ilyen degenerált egoista "KIRÁLY" csávóval, akinek akkora egója van hogy az arca be se fér az ajtón...pfff


L21

2011. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Inkább lépjél valamit ez ügyben ne itt kérdezősködj. Vagy már annyira idős hogy saját döntéseket hozz ...
2011. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!