Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Volt mar veletek ilyen? Szakitas utan ujra összejöttetek es jo, mukodokepes kapcsolatotok volt/van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy évig voltunk együtt, majd szétmentünk. Aztán tavaly ilyenkor, 4 év után jöttünk újra megint és most minden sokkal jobb, mint az első próbálkozásnál.:)
2009. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Együtt jártunk 3 évig, aztán megbolondultam. Szakítottunk 1 hónapra, majd visszatáncoltam. Ez volt 5 éve, azóta a férjem, és minden szép és jó.
2009. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt... 3 barátomat is feltudom most neked hozni akikkel újrakezdtük..

Nézzük az elsőt: jártunk 4 napot aztán dobott( mert nem feküdtem le vele annyi idő alatt -.-") utána kb 8 napot ... akkor is ezért dobott...

Másik pasimnál : jártunk 1 hónapot ( megcsaltam, szakitott velem).. mikor öszejöttünk megint akkor kb 3 hétig birta, mivel távkapcsolat volt és nem tudtunk talizni ..szerinte.. ( pedig fél óra busszal -.-")

És volt még egy akivel újrakezdtük: Na ő szakitott, mert keverték a sz@rt h megcsaltam ( közben nem is )... utána kibékültünk és szakitott megint... (mert h már nem szeret, de előtte pár nappal még mindent megtett volna értem -.-")

Mostani barátommal több mint egy éve vagyunk együtt.. :)

De szerintem egy kapcsolat már nem lesz a régi 1 újrakezdés után... :/ annak szerencséje van akinek sikerül :)

17/L

2009. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A távkapcsolatról jut eszembe: akkor is és most is 300 km van köztünk.:S
2009. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor az elso valaszoloek nagyon jol csinalnak valamit. En is szeretnek az exemmel ujra kibekulni es azt persze, hogy jo legyen a kapcsolatunk megint. Mitol lett jobb a kapcsolatotok mint elso probalkozasnal?
2009. máj. 17. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek sikerül van akinek nem.

De egy próbát megér.:)

2009. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok.:) Szerintem attól, hogy akkor még fiatalok voltunk (17-18 évesek) és még nem nőtt be a fejünk lágya. Főleg az enyém, miattam is mentünk szét (lány vagyok). Most meg már komolyabban veszem a dolgokat, nem nézegetek más pasikat, mert közben volt pár barátom és mindegyik pocsék volt. Rájöttem, hogy az első az igazi.:D
2009. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Okos kérdés... Van ott intelligencia...

Nekem 2 ilyen volt...

Elsőnél 1 év után szakítottam, mert megcsaltam (sokszor), és otthagytam a másik komoly miatt...

A másik komoly tartott másfél évig, majd őt is dobtam, visszamentem az elsőhöz, vele voltam még 3 hónapot, és megint kidobtam, mivel (nem fogjátok kitalálni:D), visszamentem a 2.-hoz.:D Vele együtt voltam még 2 hónapot, és dobtam a 3.-ért, aki jelenleg is a párom:)

A köztes futó kalandokat, megcsalásokat nem jegyzem le utólagos engedelmeddel:)

-ReapeR-23/F

2009. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi két és fél évig voltunk együtt amikor kirakott azzal hogy ki akarja élni magát (16 éves korunktól vagyunk 1ütt) 1 hónapot bírt nélkülem közben mindíg találkozni akart velem virágot hozott stb. 1 hónap után visszajött azóta újra együtt vagyunk már fél éve és sokkal jobb minden bár mindkettőnknek változni kellett.
2009. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!