Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és még soha nem volt komoly kapcsolatom csak egy 3 talalkozasos valami aminek a végén a csaj azt mondta tul jo fiu vok neki...igaz kovettem el hibakat eleg sokszor csesztettem mikor talalkozunk...a bulikat nem szeretem meg ott nem tom kit talalnek. az meg a gond h mindig elutasitanak nem tetszek meg ilyenek ppedig mar jo paran mondtak h helyes vagyok meg jokepu...megorulok mar lassan annyira szeretnek vkit csak nem tudom hol keressem.haverom ugyanazon az oldalon jott ossze egy csajjal ahol en is fenn voltam nekem megse irvissza senki...az a baj meg h valszeg nagyon kisfiusnak tartjak a fejem a korombeliek ezert nem foglalkoznak velem egyaltalan...neha az ongyilkossagon is elgondolkozok..segitseg!
2011. dec. 15. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

én nm fiu vagyok!:)DE!

igen ismerős fáza!énis igyvoltam a tavaly..mindenki aztmondta rólam,h senki sem néz rám(najóvoltak kivételekis)

DE ez számomra nagyon sértő volt mindezt azért mert nm jártam diszkokba stb...de 1xer kihuzták a gyufát vazzeg!

kicsiptem magam és felmentem!MAMEG a a legjobb pasival járok és népszerü vagyok!

tegyél teis igy!FLÖRTÖLJ!menj el bulikba az a legjobb hely ahol csajozhatsz!öngyilkosság???:( mivan?

azt netedd! 14/L :)

2011. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Növessz borostát(egységesen legyen az arcodon,és ne körszakáll,ne kecskeszakáll és ne is szakáll)

Legyen valami normális,férfias frizurád.

Ápold az arcod(pattanás,mitesszer nem kelt jó benyomást).

Ne húzd fel a nadrágot a tüdődig,és ne legyen szakadt,ódivatú a cipőd.


Kezdj el társaságba járni,ahol van pár fiú haverod és vannak lányok is.Először csak beszélgess,szórakozz,élvezd a társaságot,és ne nyomulj senkire.Aztán majd csak lesz egy havernak vmi új ismerőse,akit bemutat neked.

2011. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok, hasonló cipőben csak egy évvel fiatalabb vagyok tőled. Nekem 4 találkozós valami volt...

Az, hogy kisfiús fejed van, szerintem nem gond, sőt nagyon helyes. Nem kell mindenkinek a macsós fej. Még a korodbeliek se a karizmatikus arcvonásos emberekre buknak. Meg én pl. csak korombelivel tudnék kapcsolatot elképzelni.

Lehet, hogy érdemben nem tudok segíteni, de ne görcsölj rá a párkeresésre. Mert annál rosszabb.

Az öngyilkossággal meg nem oldanál meg semmit, a szeretteidnek okoznál vele fájdalmat. Ne magadra gondolj és ne legyél önző.

Ameddig meg nem találsz párt, keress más kapaszkodót magadnak. Érezd jól magadat.

Tudom, hogy nem vigasztal, de egy csomó sorstársad van.

2011. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bulizni semmi féle képpen nem kell ahhoz, hogy barátnőt találj. Én a netes társkeresőkben sem hiszek, bár netről ismertem meg a párom, de egyikünk se úgy indult neki hogy most barátot/barátnőt keres egy külön erre kitalált oldalon.

Én mindig azt vettem észre, hogy aki nagyon akar magának valakit, az nem talál. Én is így voltam régen, aztán egyszer csak leszartam, mert hogy milyen ronda vagyok meg ááh még egy égés nem kell. Utána rövidesen lett barátom. Máshogy kezdtem nézni a dolgokat. Szerintem barátkozz sokat, szerezz több ismerőst és biztos lesz köztük, akinek megtetszel és szerintem a kisfiús arc nem hátrány, sokaknak az tetszik.

Öngyilkosságon ne gondolkozz ezért! Talán próbálj meg a barátaidra koncentrálni közösségbe menni és ne görcsölj azon, hogy nincs barátnőd, előbb utóbb mindenki megtalálja a párját csak kitartás kell hozzá.

Tudom hogy nehéz, de próbálj meg a pozitív dolgokra koncentrálni és soha ne add fel az életed

2011. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kretén.
2011. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatast de eleg nehez mar nem ragorcsolni...mindenesetre a bulizas lehet talan a legjobb megoldas ott sokmindenki van...
2011. dec. 15. 19:26
 7/12 A kérdező kommentje:
2. valaszado nem Szegeden tanulsz veletlen?:)
2011. dec. 15. 19:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Marmint harmadik hozzaszolas...
2011. dec. 15. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igen, lehet, hogy nem :)
2011. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt nem érdemes eldobni az életedet, járj el bulizni szrd le a hülye emberek véleményét, élvezd az életet!
2011. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!