Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és még soha nem volt komoly kapcsolatom csak egy 3 talalkozasos valami aminek a végén a csaj azt mondta tul jo fiu vok neki...igaz kovettem el hibakat eleg sokszor csesztettem mikor talalkozunk...a bulikat nem szeretem meg ott nem tom kit talalnek. az meg a gond h mindig elutasitanak nem tetszek meg ilyenek ppedig mar jo paran mondtak h helyes vagyok meg jokepu...megorulok mar lassan annyira szeretnek vkit csak nem tudom hol keressem.haverom ugyanazon az oldalon jott ossze egy csajjal ahol en is fenn voltam nekem megse irvissza senki...az a baj meg h valszeg nagyon kisfiusnak tartjak a fejem a korombeliek ezert nem foglalkoznak velem egyaltalan...neha az ongyilkossagon is elgondolkozok..segitseg!
2011. dec. 15. 18:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ok tudom persze nem leszek én öngyilkos...
2011. dec. 15. 21:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Haver, amiatt öngyilkos lenni, h nincs csajd? Á.


De nem akarlak tovább keseríteni, de mi van, ha annyira mégse vagy jóképű, mint amennyire mondták.

Vagyí a másik verzió, ne szőke macáról álmodozz, hanem add lentebb az igényeidet.

Én is igy voltam, aztán rájöttem, h annyira nem vagyok jóképű, most mégis egy tündér a barátnőm, akiben nincs extra, de boldog vagyok vele.

2011. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!