Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az a helyzet a párom megcsalt öt éve és csak most tudtam meg?

Figyelt kérdés

Van két szép gyerekünk. A DNS tesztet meg nem mertem megcsinálni, de ő állítja akkor már rég nem volt senki mással amikor megfogantak.

Egy szerencsétlen napon megtudtam hogy HPV miatt kezelte magát. Egy véletlenül elolvasott hülye orvosi papírról kellett meg tudnom hogy megcsalt. Ugyan is egymás szüzességét vettük el, és hát ... . Tudom hogy nem csak és kizárólag így terjed, de az ezzel kapcsolatos kérdésemre, amit vagy harmad nap tudtam csak feltenni, egyből bevallotta ... . Az mondta hogy kíváncsi volt és tudni akarta tényleg én vagyok ez az igazi meg, hogy nem akart az első pasinak szülni, aztán ahogy én átfogalmaztam: még is vagy fél tucat pasi után, annak a jó marhának szült aki végig mellette volt és az első is volt egyben. Ő valahogy egész máshogy fogalmazott , de csak ez cseng a fülemben mégis.


Mi a f@szt csináljak?


2011. dec. 15. 19:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Vagy lenyeled a békát, vagy nem. De végül is melletted kötött ki. És igen, nem csak szexuális úton lehet HPV fertőzött az ember, a lakosság kb. 80%-a hordozó.
2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem káromkodás nélkül is hatásos a kérdés feltétel maximum így még be is vagy jelentve mert trágár a kérdés is maga. Amúgy meg semmit ha régen volt kit érdekel már saját magad teszed tönkre ezzel. Azóta gondolom nem csak rossz történt arra gondol. ( Azért megkérdezném ki volt , legjobb haver )
2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%
Bassz meg valami tiptop tiniqrvát aztán meséld el neki, hogy mennyivel jobban nézett ki nála és hogy mennyivel jobb volt vele...
2011. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ezt neked kell eldöntened. Ha mellette maradsz, ne rágódj a megcsaláson, ha nem tudod megbocsájtani, lépj tovább!
2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy nem lennék a Te helyedben. Ezek után nem tudnék benne megbízni, ennyi évig eltitkolni... Ha nem lennének gyerekek természetesen egyből azt mondanám, hogy add ki az útját, így viszont próbáljátok megbeszélni a dolgokat, már csak a gyerekek miatt is. De szerintem Te is tudod, hogy ez már sosem lesz olyan, mint régen és sosem fogsz iránta úgy érezni, ahogy régen. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha fiatal, akkor abba is gondolj bele, hogy a hátralévő életed le tudod-e így élni mellette, ha nem, akkor ne tedd tönkre magad és kezdj újra mindent, valaki mással. :Ss
2011. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
Mégis, hány pasit vallott be melletted?
2011. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
35%

Egyenlíts ki! Azt mondod vagy öt pasi volt, most ő öt csajig kuss*lhat.


25F/Bp.

2011. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 AtyeszLL ***** válasza:
52%

Miért maradt veled? Mert szeret, mert az összes pali közül Te voltál a legjobb.

Mi változott, most, hogy tudod? SEMMI!


Teljesen világos, hogy kipróbálja milyen mással.

Ha meg nem, akkor meg arról ábrándozik dugás közben, ami szintén gáz.

2011. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyáltalán nem ez a normális, hogy kipróbálja, milyen mással, már bocs. Én nagyon kiakadnék rá a helyedben. Az nem menti, hogy melletted maradt végül. Talán meg kéne érteni, védeni a párod viselkedését????? Egy aljas, szemét dolgot csinált veled, amiért alapvetően nem jár bocsánat, jó lenne ha ezt egyértelműen érzékeltetnéd vele. Olyan vicces, hogy az emberek, akik megcsalnak valakit, mindig kimagyarázzák valahogy... Hát ne hagyd! Én legfeljebb a gyerekek miatt nem dobnám ki. Ha vele is maradsz, cseszd le úgy istenigazában, hogy szégyellje magát, és ha nem kér bocsánatot, vele ne maradj!
2011. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én 28 éves vagyok, az a legfájóbb hogy nekem eddig pont olyan tiszta volt, hogy mindkettőnknek 20 évesen a másik volt az első és most kiderült öt másik pasival osztottam meg a élettársam.

Amúgy nem vagyunk házasok, de a két gyerek természetesen a nevemen van, ami a plusz hogy a lakás és mind a kettőnk autója is. És dühömben már gondoltam elég gonosz dolgot is, hogy kiteszem belőle.

2011. dec. 15. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!