Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom, megbocsáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slando kérdése:

Megcsalt a barátom, megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Elég viharos volt a köztünk levő barátság/viszony, mire úgy döntöttünk, hogy járunk. Mindketten őszintén szerelmesek voltunk. Ezután én hosszabb időre (fél évre) külföldre kényszerültem menni, erről ő tudott, amikor úgy döntött, hogy legyünk egy pár. Ez alatt az időszak alatt egy fesztiválon összeszedett egy külföldi lányt, felment a hotelszobájába, utána még hetekig bensőséges levelezést folytattak. Én olvastam ezeket a leveleket, így szereztem tudomádt s történetről. Előtte is gyanakodtam, rákérdeztem, de letagadta.

Most meggyőződése, hogy én velem akarja leélni az életét, többet nem lesz ilyen, blabla. Tudom, hogy komolyan gondolja, de nem tudom, hogy én magam át tudok -e lépni ezen. Tudtok valamit tanácsolni?


2011. dec. 13. 21:45
1 2
 1/18 szamóca.. ***** válasza:
100%

na...úgyolvastam hogy meghalt...

nem nyilvánítok véleményt, azt csinálsz amit akarsz: de csak abban az esetben bocsáss meg neki ha tényleg, tiszta szívedből teszed és nem hagy benned tüskét a dolog. egyébként semmi értelme.

2011. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, de lehet újra megtenné mivel azért könyörög, mert lebukott és nem azért, mert hű hirtelen te lettél a nagy ő. Tipikus minden lebukásnál. Ha vele akarsz lenni akkor legyél vele. Ahogy érzed.
2011. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy hiányoztál neki, és próbált pótolni, de mégsem volt jó, mert akkor őt választotta volna. Én személy szerint vele maradnék, mert kitudja lehet hagyod elveszni életed párját:)

Együttmaradsz vele megbocsátasz neki, és ha még 1x megcsal akkor kész vége. Mindenkinek kell egy esélyt adni.:)

2011. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem tudnék azt hiszem megbocsájtani, ez túl nagy fájdalom lenne. még csak arra sem foghatja hogy egy éjszaka erejéig elvesztette a fejét, mivel utána még bensőséges levelezés folyt...nekem ez már több lenne mint amit el tudok nézni:/
2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod megítélni,te látod,te ismered őt.

Ha úgy érzed,igazat mond,akkor adj neki egy utolsó,legeslegutolsó,utolsó utáni sanszot.De tudatosítsd nyomatékosan vele,hogyha mégegyszer megcsal,akkor kalap-kabát,slussz-passz-kész-vége.

2011. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bizonyára sokan nem értenek velem egyet, de én nem hiszek a "csak a töltött káposzta jó felmelegítve" elvben.

Az ember képes az őszinte megbánásra, és épp így a megbocsájtásra is. Itt neked kell eldöntened, hogy hiszel e neki. Javaslok némi kis szünetet, mondjuk egy két hónapot. Tudom, soknak hangzik, de hamar eltelik. Ennyi idő alatt jobban tudod te is tisztázni az érzelmeidet.


Viszont ha ismét megcsal, akkor csakis magadat hibáztathatod. De akkor már végképp hagyd el.


27/n

2011. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem, hogy amit egyszer megtesz, azt mégegyszer megteszi, de te tudod, de ha én lennék a helyedben kipakoltam volna a fenébe
2011. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne....

Vannak normálisak is 10000000 an.

2011. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a regényt, de NE aki megcsalt egyszer megcsalhat másodszor is. De magyarázhatunk neked ha egyszer szerelmes vagy és a fejed után mész. Mindenki a saját hibáiból tanul.
2011. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan kivételes eset, amikor meg kell próbálni újra, jár még egy esély. Gondolj bele milyen helyzetben lehetett, míg te kint voltál .. Szeretethiány, bizonytalanság, hogy te vajon hűséges vagy-e és még lehetne sorolni. Lényeg, hogy üljetek le nagyon alaposan átbeszélni, hogy mi és hogyan történt, szerintem ez az első lépés, ha el akarod ezt hagyni. Lehet, hogy úgy érzed jobb tudomást se venni erről, de hidd el, mindenről ez jutna eszedbe, és csak azon tanakodnál, hogy mi történt, hogyan történt, meg amúgy is ..

Próbáljátok meg mégegyszer, szurkolok nektek : )

2011. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!