Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Elhanyagolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János 88 kérdése:

Mi a véleményetek? Elhanyagolt lány, megcsalt pasi, bonyolult történet. Nem egészen értjük. (Bővebben lentebb. )

Figyelt kérdés

(Leírom a lényeget, de próbálok a hely és az olvasóközönség türelme miatt szűkre fogalmazni, így ha valami nem lenne érthető, vagy úgy látnám, hogy félreértenétek a dolgokat akkor a hozzászólások után kiegészítem majd.)


Van egy lány akinek tetszett egy fiú. Össze is jöttek, úgy, hogy a lány szólította le a fiút mert az semmit nem lépett irányába. A lány is mondta ki, hogy együtt vannak. A kapcsolatuk alatt a srác hihetetlenül lustálkodott, nagyon elhanyagolta a lányt. Se bulikba nem ment el vele, se házi összejövetelekre, még csak a buszmegállóba sem ment ki a lány elé. Szexuálisan is meglehetősen töketlenül viselkedett. (A lánynak ez az első kapcsolata.) Ez így ment majdnem 2 évig amikor is a lány az egyik legjobb fiúbarátjával egy diszkóban, mint az sokak szerint várható volt, hisz ezzel a fiúval rengetegszer találkoztak össze bulikban, mert ő pont az ellentettje a lány pasijának, na szóval összegabalyodtak, csókolóztak. A lány rövid időn belöl elmondta a barátjának, hogy mi történt, és szakított is vele, mire a srác érzelmi manipulációkba kezdve visszasírta (értsétek szó szerint) magát a lányhoz. Közben a lány míg külön volt a barátjától randizgatott a másik sráccal. Mikor újra "összejöttek" még folytatódott a viszony, mert a srác közben meg az ellenkezőjére váltott és elnyomta a lány szabadságát. A másik sráccal ez idő alatt 2x lefeküdtek. A lány régi-új barátja folyamatosan azzal "ijesztgeti" a lányt, hogy közben biztos nem őszinte hozzá, meg biztos megcsalja és találkozgat a másik sráccal. Így a lány most jelenleg a régi-új kapcsolatában van és hol boldognak látszik hol meg nem.


Na most a kérdés az, hogy mi van? Mi a véleményetek?

Én mind a hármukkal jóban voltam/vagyok a lánnyal és a "megcsaló" sráccal a 3.-kal most is, de a régi-új pasijával már nem mert a lányt amúgy mindenkitől tiltja még attól is aki érintetlen az ügyben. Tényleg jóban vagyok a lánnyal is meg a sráccal is, de nem mintha tanácsot akarnék nekik adni de nem értem a helyzetet.


Szerintetek?


2011. dec. 15. 15:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Mások szerint a lány már nem lehet szerelmes a régi pasijába, mert ha megtudta csalni ráadásul nem is egyszer és már már szinte mindenféle módon akkor ott szerelemről már beszélni...?

De akkor miért van vele?

Mi, a baráti köre a lánynak pedig valahányszor előkerül a téma nem jutunk értelmes nevezőre.

Ezért kérdezlek benneteket, kedves hozzászólók.

2011. dec. 15. 15:41
 2/8 DiMalto ***** válasza:
Hát a lány szerintem nem 100%.os....mit lát a "régi új" lovagjában h 2 év kínlódás után még vissza fogadta....szerintem ha ennyi esze van megérdemli a sorsát.
2011. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írásodban látszik az elfogultság, de az alapján a régi-új kapcsolatnak nincs jövője. Megértem a lányt, gondolta, hátha megváltozott és ezért vette vissza, de most, hogy így viselkedik tuti, hogy ÚJRA szakítanék vele a lány helyében.
2011. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy próbálnám rávezetni kérdésekkel a lányt, hogy mit is érez valójában, miért van abban a kapcsolatban amiben van, mi tetszik a srácban...neki kell belátnia, hogy ez így rossz neki.


Az előző voltam.

2011. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszokásból fogadta vissza. Sz*r ám 2 év után egyedül lenni és egy másik embert megszokni. Majd rájön, hogy ez nem mehet így tovább és végleg végez a dologgal. ha pedig nem, akkor kínlódik mellette még pár évet és kész. Sok ilyen emberről hallottam, ismerek is. Nem látod milyenek ők egymás között. De sajnos a megszokás az hatalmas nagy ú tud lenni és sokszor felülírja az érzelmeket. Főleg már így 20 év fölött.
2011. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyenek ők, milyen a személyiségük, de engem ha korlátozna és tiltana biztos hamar megunnám. Van viszont aki lenyeli, csak ne veszítse el a másikat. Majd kinövi:D Vagy a srác hagyja ott és koppan egy nagyot. Beszélj vele, hátha segít valamit. Ha inkább ez a "behódolód" jellemű a lány akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor is vele fog maradni.

valamelyik előző voltam

2011. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólásokat.

Igen elfogult vagyok, ez jól érződik, én és ez az összeszokott baráti társaság a lány pártját fogja, még ha a srác el is hanyagolta és a lány csalta meg. Mi inkább azon csodálkoztunk, hogy odáig nem történt meg a dolog.

Ha együtt vannak akkor egyikük sem köszön, ha csak a lánnyal találkozom, akkor mindig megörül és órákat tudunk beszélgetni.

Még egyszer köszi a véleményeket, sokat segítettek.

2011. dec. 16. 10:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a sírás-féltékenykedés nem lett volna, azt gondolnám, hogy a srác csak miért ne-alapon belement a kapcsolatba, de így inkább önzőnek tűnik. Ha viszont nem működik egy kapcsolat, nem félrelépni kell, hanem szakítani.
2012. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!