Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Mire számitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2011. dec. 15. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ʕ•ᴥ•ʔ
2011. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy megb@sznak mint , tehén a nyulat
2011. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva.. nem tudom ki írni, pedig semmilyen trágárság nincs benne!!.
2011. dec. 15. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. de nem tudom ki írni semmilyen trágár kifejezés, szó nincs benne.. és meg akadt az automatikus rendszer szürön vagy micsodán.. :S
2011. dec. 15. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:

A Barátnőm.. szakított a barátjával.. 5 hónapos kapcsolat volt.. azt mondta hogy lezárta a kapcsolatot nem hiányzik neki, sőt utá lja, az anyukájával is szemtelen volt , lek ur vázta a csajt, le tak nyosozta a csajom 16 az exe 23..

mondtam neki hogy megértem ha nem szeretne kapcsolatot hiszen frissek az érzelmek. a sebek.. de ő szeretne nem érdekli az exe ( Krisztián ) Engem szeret, imád.. eltelt 4 nap.. elkezdi hogy nem biztosak az érzéseiben.. Akkor miért mondta hogy szeret? Érdekes.. okés.. utána 3 nap mulva hivott hogy szeret, hiányzok neki és hogy imád.. okés..! Most meg veszekedtünk fas zságokon.. és én mindig kérdeztem tőle nem hiányzik az exed? ( Krisztián) És ő.. nem haggyál már ezzel minek jövök én ilyennel minek kombinálok lezárta azt a kapcsolatott örökrr és hogy engem szeret.. aztán

2-3 nap mulva azért agressziv mert hiányzik neki az exe..szóval akkor ezek szerint, nem volt velem összinte.. és csak játszott velem.. és végig igazam volt.. :S és most szüneteltettni akarja a kapcsolatott.. hogy lezárja a témát az exével.. de én belé szerettem szerelemből :S és igy nagyon szar.. megtehetném mint más fiu hogy vége.. de ezek ellenére is IMÁDOM!



Igen és most időt kér.. én meg kibuktam.. ezek szerint végig hazudott nekem.. de én megkérdeztem mikor szakított hogy nem kér egy kis időt? De ő nem et mondott..



Szerintetek milesz? Nem értem ezt a női logikát..


???

2011. dec. 15. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne logikát keress.


Egy hibát követtél el, összejöttél vele rögtön szakítás után.

Gratulálok, Te vagy a lepattanó!


23F

2011. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!