Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj buszon, vonaton, utcán, mindenhol enni egymást? Nem tudnátok visszafogni magatokat legalább mások előtt?

Figyelt kérdés

Sokakat zavar ám, hogy az utcán élitek szexuális életeteket. Jó lenne, ha nem csak magatokra gondolnátok. Amúgy is van illemszabály, hogy ezt nem illik, de ezt senkit nem érdekel, senki nem is tud róla, mindenki csak saját magára gondol.

Már csak arra vagytok képesek, hogy az ösztöneiteket kiéljétek, mert az jól esik, de ha a tanár órán szólni mer, hogy vegyétek elő a füzetet, akkor már a tanárt fel kell jelenteni. Szánalmas kéjenc népség.

És még nagyon-nagyon finoman fejeztem ki magam.


2011. dec. 15. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

Öreg bácsi utazik a vonaton vele szemben egy lány ül.

Megszólal a bácsi ó kis lány, de rövid a ruhád.

- Ó bácsi kérem ez a divat.

De hosszú a hajad.

- Mondtam már, hogy ez a divat.

Aranyoskám szűz vagy még ?

- Ó bácsikám ez már nem divat.

2011. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
savanyú a szőlő?
2011. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
o.O ezt annak kene irnod akiket epp latsz..nem is ismersz minket..honnan tudod hogy mi ezt csinaljuk?
2011. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted te hol készültél?

Valószínú egy koszos BKV megállóban.

2011. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne nézz oda, ha nem tetszik.
2011. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

nem rosszból de ezt azért mondod mert te nem tudsz partnert találni akivel ezt csinálhatnád és ezért szenvedsz hogy mások csinálják?

és azért csináljuk mi ezt mert szeretjük a másikat és ez jó így nekünk.

szerezz te is valakit és meglátod majd :)

2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Inkog Nito ***** válasza:
69%
Azt hiszed az a jó amit a társadalom gondol jónak?Illem.Komolyan ebbe a világban már mit gondolsz annak?Ha egy országban az lenne az illem ha egymás cipőjére illik lépni a buszon akkor te is ezt tennéd?Ha pofán kellene köpni a másikat mert náluk ez az illem te még azt is követnéd?Nem hinném.Szerintem törődj a magad dolgával.
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Minek kell mindig másokkal foglalkozni? Bírok olyan embereket akik mindig hülyeségekkel, másokkal foglalkoznak, rakjanak inkább rendet a saját életükben...
2011. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

"Sokakat zavar ám, hogy az utcán élitek szexuális életeteket."

Ezt így a szó szoros értelmében én még nem tapasztaltam, hogy valaki ott élné a szexuális életét, de ha te mondod...

És mi van ha az utcán vagy a buszon csókolózunk? Ha nem tetszik ne nézzed :)

Sokkal gusztustalanabb dolgokat is csinálnak egyes emberkék pl köpködnek meg ilyenek. Meg olyat is láttam, hogy a buszon szoptatta meg az anyuka a kisbabáját ami azért nem természetes dolog.

Szerinted tudsz tenni ez ellen? Most, hogy ide kiírtad, ez hatással lesz az emberekre? Fog változni valami?

Semmi értelme a kérdésednek, mert mindenki azt csinál amit jól esik neki:) Amíg törvény nem tiltja én is fogok smárolni az utcán a párommal ha úgy alakul :)

2011. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Az egy dolog, hogy nem szól ez a kérdés minden gyikolvasónak, de épp ez a baj is, hogy azok nem látják akinek szól. Személy szerint én is undorodom a párocskáktól.
2011. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!