Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Sziasztok a kérdésem a következő lenne van egy srác jól el vagyunk először csak szexnek indult, de 1 hónap után hamar meg változott .

Figyelt kérdés
A lényeg most jön Meghalt a múlthéten történt hogy a papája mellette voltam végig és 3 hónappal ezelőtt lett vége egy kapcsolatának elég durva lett a vége és persze hallgatom mindig hogy így az ex úgy az ex . Utána nekem lett egy kisebb problémám ő valahogy nem állt mellém amit persze szokásos híven nőből vagyok túl reagáltam azóta nem jelentkezik hiába keresem strucc politikát folytat, hiába kértem elnézést. Azt se tudom hogy mi van vele, tegnap felhívtam nagy nehezen felvette a telót de persze elintézett annyival -sietek drága de majd komolyan beszélünk . Na most mit csináljak? Meg őrjít nem szeretem az ilyet mindig is azt szeretem ha bármi baj van akkor beszéljük meg nem azt h eltűnünk 6-7 napra kérlek segítsetek férfiak írását várom első sorba, gondoltam arra is hogy össze van zavarodva vagy csak nem felejtette el az exet vagy nem tudom de ha idő kellene neki akkor meg mondja bocs ha nem össze függő a beszéd ideges vagyok

2011. dec. 15. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban nem túl korrekt dolog.. nem kellene szerintem keresned, lehet csak neki kell rendbe tennie magában a dolgokat.. ha nem keresed, de fontos vagy neki, hívni fog. Ha nem vagy neki fontos, talán van benne annyi, hogy felkeres és elmondja, hogy bocsi, de nem passzolunk vagy akármi.. ha meg egyáltalán nem hív, meg se érdemel ;)
2011. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát... ha jól értem a szitut, akkor bizony ti szakítottatok...

Ő pedig ehhez hűen sz@rik a fejedre.


Sajnálom, de a szkítás utáni politikák közül ez a No.1

A "maradjunk barátok" szöveget 100ból 3szor gondolják komolyan, és 1 esetben talán össze is jön...



Vagy nem is voltatok kapcsolatban?

Mert akkor hiába az, hogy mellette voltál, nem tartoztok egymásnak.



Ha nem tervez veled többet, a fejed tetejére is állhatsz, zsarolhatod, nem fog közeledni. Kegyetlen dolog ez, de sajnos ez van.


Én megértem, hogy aggódsz érte, de már nem tartoznak rád a problémái...


23F

2011. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj , hogy semmi konkrétumot nem mutat és nem is mond , de ha nem akar akkor legalább mondja meg ...
2011. dec. 16. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jelentesz neki túl sokat. Ne fűzz hozzá nagy reményeket.
2011. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat !!!
2011. dec. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!