Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Nem értem a barátomat. Lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt terveztük a karácsonyt és a szilvesztert is, szűk családi körökben, ő volt leginkább oda a dologért. Nem érdekelte, hogy a haverjai bulizni mennek, ő ezt választotta, pedig nem befolyásoltam semmivel. Szoktunk veszekedni azt nem jelenteném ki, hogy gyakran, de most megint sikerült összezördülnünk. Tegnap még azt mondta, hogy a világon mindenkinél jobban szeret tiszta szívéből. A mai veszekedésünk utána azt mondta keressek másik srácot, ő nem szeret jelenleg. Pedig elég apró dolgon vesztünk össze. Többször is előfordult, hogy állított valamit máskor már teljesen mást mondott nem csak ilyen dolgokban. Jelenleg nem beszélünk, tök közömbösen viselkedik. Van ennek értelme folytatni?
2011. dec. 16. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én férjem is ilyen (bár a nem szeretlek-kel nem dobálózunk) Én olyankor elvonulok, főzök, olvasok, ő addig szám.gépezik, átgondolja magában miket is mondott. Nem szólok hozzá, puszit sem adok, hagyom nyugiban. Reggelre mindig kipihent lesz és normális, én meg hülye lennék felhozni az előző esti vitát :D (gondolom aludt rá egyet) Bocsánatot nem nagyon kér, max délután :)

8ik voltam

2011. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ma pl. azon, hogy megkértem,hogy kísérjen el a nődokihoz mert nem szeretnék sötétben egyedül menni, főleg egy olyan környéken, a következő volt a válasza 'Most csak miattam nem fog kerülőket tenni meg eljárkálni, és nincs kedve hozzá amúgy sem' én megjegyeztem, hogy ez azért elég bunkó volt, főleg, hogy ideje is volt bőven és ebből indult ki az egész.


Általában olyanokon szoktunk, hogy féltékeny mert rám néz valaki, meg egyéb apróságokon aminek nagy feneket kerítünk magam sem tudom hogyan.

2011. dec. 16. 00:45
 13/16 anonim ***** válasza:
te még ezzel a pasival vagy együtt??? aki az orvoshoz se akar elkisérni?? komolyan?? első kapcsolat, és 21 vagy?
2011. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok és nem ez az első kapcsolatom, csak most voltam először szerelmes igazán.
2011. dec. 16. 00:56
 15/16 anonim ***** válasza:

"Most csak miattam nem fog kerülőket tenni meg eljárkálni, és nincs kedve hozzá amúgy sem"


Ha csak azt mondja, hogy nincs kedve hozzá, ok... az sem szép, de az, hogy csak miattad, ez elég lekezelő. Mondd meg neki, hogy ha számára Te nem jelentesz semmit, akkor ennyi.

2011. dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a helyedben azonnal dobnam a pasit.. na jó, nem, várd meg h mit csinal ujevig..
2011. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!