Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? A barátommal több mint 7éve vagyunk élünk együtt, de az utóbbi időben borzalmasan eltávolodtunk egymástól.

Figyelt kérdés

Szeretem és tisztelem, soha nem tudnám megbántani, de már nem vonzódom hozzá. Sajnos az utóbbi időben nagyon sokat dolgozik, utazós munka, semmire sincs ideje csak arra, hogy este fáradtan befeküdjön mellém és másnap menjen dolgozni, hétvégén is.

Azonkívül úgy érzem a kapcsolatunk nem halad sehova, egy helyben toporgunk, már a család és barátok is többször kérdezték mikor lesz az eljegyzés, de nem már csak hebegek-habogok, próbálom másra terelni a szót.

Nagyon sokáig úgy voltam, hogy de jó lesz majd, mikor térdel már le elém a gyűrűvel, de ez az időszak már elmúlt, sőt mi több őszintén nem is tudom ha most hirtelen mégis megtenné mit válaszolnék, egyszerűen belefásultam a dologba beleestem a mókuskerék effektusba.

Szórakozni egyáltalán nem járunk vagy alig, pedig gyakran mondogatom, hogy menni kéne valamerre, éljünk picit fiatalok vagyunk még.

Sajnos barátok is kihullottak mellőlünk ugyanezen okok miatt, már senki nem hív sehova.

Nem tudom vele megbeszélni a dolgokat mert olyankor lelkileg összetörik és azt mondogatja, hogy nélkülem nem tud élni meg fog halni, többször is tartottunk nagy lelki beszélgetéseket és mindig úgy volt, hogy változtatni fogunk, de egy idő után minden visszaállt a régi kerékvágásba.

Félek hogy most is ez lenne, de én sem bírom már azt, hogy mindennap rá kell várnom késő estig, egyedül meg nem mehetek el sehova, mert ő ott kell legyen velem, bele fogok betegedni az egészbe.

Én:25/L Ő:25/F


2011. dec. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy változtasson munkát és legyen többet melletted és tegyen valamit végre a kapcsolatotokért. Ha erre nem hajlandó és csak sajnáltatja magát, akkor sajnos itt a vége. Azt mondják, hogy a hetedik év a vizválasztó és a mindent eldöntő. Ha túléli a hét évet, akkor lehet belőle valami. Lehet a tietek nem birta ki. 25 vagy még fiatal, hogy belekeseredj egy rosszul működő kapcsolatba.
2011. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ez egy elfásult kapcsolat. Mondd meg neki komolyan, ha nem változtat, elhagyod! Jobb ötletem nincsen.
2011. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Qrj félre.
2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!