Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal/fiúval hogy jössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal/fiúval hogy jössz össze? Megkérdezted hogy most jártok e vagy ez alakul magától? És ha alakul akkor mitől? Honnantól számít járásnak?

Figyelt kérdés
lécci fejtsd ki és ne csak 1-2 szavas válasz legyen, köszi
2009. máj. 18. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában az első csóktól számolom a kapcsolatokat.Sosem voltam a szavak embere,meg a beszéljük meg,h járunk-e dolgoké.Hát nem.Persze ez függ az életkortól.Tehát 13-14 évesen azért még én is megbeszéltem a sráccal,és a kérdésedből ítélve eléggé fiatalka vagy.Vagy nagyon tapasztalatlan.
2009. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ezeknek vannak előzményei,pl közös találkák,SMS,email,msn telefon és még megannyi más!ha ez okés és tetszettek egymásnak,akkor jön a randi és ott kiderül,hogy egy pár lesztek-e vagy sem!Ha egy hullám hosszon vagytok,bejösztök egymásnak,szimpátia megvan,vonzalom és miegymás,akkor rákérdezhettek akkor most ti jártok!

2009. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

bocsi ez lemaradt!

ha csók is elcsattan akkor onnantól az!

2009. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez alakul magától, ilyen tizenpár évesen pedig még az sem biztos, hogy még volt csók, de azt már bőven lehet járásnak hívni, idősebb korban pedig lazán lehet csók is mindenféle járás nélkül.
2009. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Én 30, és nő. Nehéz kérdés. A felnőttek már nem nagyon szoktak ilyesmiről beszélni. De az is igaz, ha nem beszélsz róla, lehet hogy mindkét fél mást gondol. A nő azt hiszi járnak, a pasi meg hogy csak viszony... ebből jön a gubanc. Szóval mindenképpen pár randi, esetleg együttalvás után meg kell kérdezni, különösen ha gyanús valami, hogy van-e valakije még. Általában meg szokták mondani. És akkor tudjuk mi a szitu. meg akár mit mond is valaki, az is kiderül hogy mondjuk nős... sokáig nem lehet titkolni. De a legjobb az, mikor nincs semmi gyanús körülmény, mert akkor lehet tudni hogy járunk. Szerintem ezt visszamenőleg lehet eldönteni, hogy mikortól járunk. mondjuk eltelik 3 hónap, és azt mondom, hogy akkor már a megismerkedésünktől, vagy a 3. randitól... Vagy kiderül hogy nős, és akkor ugye egyáltalán nem "jártunk" :)
2009. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!