Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok nem a kapcsolatunkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nem a kapcsolatunkra gondolni, közösen szakítottunk és tudom hogy így a jó mégsem tudom elfelejteni. Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
4 és fél év után közös megegyezéssel szakítottunk a párommal. Aki már 1 éve a menyasszonyom volt, mind2en úgy gondoljuk a sok veszekedés miatt jobb így. Mégis most mióta vége lett (1 hónapja) nagyon rosszul érzem magam, rá sem tudok nézni más nőre "úgy". Azzal együtt hogy még szeretjük egymást de tudjuk hogy nincs értelme. Meddig fog ez körülbelül tartani, hogy mindig kettőnkre gondolok?
2011. dec. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ameddig szereted
2011. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha szeretitek egymást hülyeség volt szakítani..


nekem 6 év után lépett le a párom és már egy éve lassan nem tudok másra ránézni. illetve nézni igen. de mást nem )értsd szerelem, szex)

2011. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy amíg szereted! Tudom közhely de idővel tényleg minden jobb lesz mert elfelejted! Menj el a haverokkal sörözni, biliárdozni, stb.
2011. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megszokást/birtoklást összetévesztitek a szeretettel. Vajon ha lenne melleteket valaki, akkor is hiányozna az exetek?
2011. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ha összejönnék egy csajjal, idővel jobb lenne, vagy várjak míg így kapcsolat nélkül felejtek?
2011. dec. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!