Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Légyszi adjatok erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Légyszi adjatok erre nekem magyarázatot! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy kinézek magamnak egy fiút, akiről tudom hogy odavan értem és tök jó minden együtt és mégsem mer lépni tovább?Szóval: álatlában félnek tőlem a fiúk, de nem értem miért.Azt mondják jól nézek ki, de nahát nem csak a külső a lényeg.Megijednek tőlem, (később volt már aki elmondta) nem mernek felhívni vagy randit kérni újból, pedig tudom hogy szeretné.szeretek nő lenni minden esetben, tehát nem kezdeményezek csak kellő mértékig.DE!Ha ez így folytatódik egyedül maradok!Fiúk miért akarjátok ilyenkor?


Mondjuk elég határozott vagyok és kimondom amit érzek gondolok.Lehet nem kéne?Hogyan kell viselkedni egy fiúval úgy hogy azt érezze sínen van?

Annyiszor próbáltam már nyugis maradni pl vki ettől parázott, vagy csendes lenni vagy már nem is tudom milyen legyek, mert ha önmagam vagyok tehát nyugodt olyan aki tudja mit akar, attól megrettennek!

PLZ!HeLP Me!


2011. dec. 17. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos hogy félnek, én pl. várok a lányra is hogy kicsit ő is lépjen kezdeményezzen mert én szeretem azt is, lehet látják rajtad hogy nem érdeklődsz kellően a pasi felé, de szerintem nem ennyire bonyolult a helyzet, főleg ha szép vagy, akkor nem maradsz egyedül nyugi.
2011. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Randy Orton ***** válasza:
0%
Ááá biztos hogy 1 rusnya féreg vagy
2011. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem csak simán csúnya vagy
2011. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"szeretek nő lenni minden esetben, tehát nem kezdeményezek csak kellő mértékig."


"Mondjuk elég határozott vagyok és kimondom amit érzek gondolok."


Ha annyira határozott vagy, akkor miért derogál kezdeményezni. Azt írtad, hogy randit kérni vagy felhívni ÚJBÓL. Tehát legalább egyszer már felhívtak, vagy elvittek randira, így megtörtént a kezdeményezés, vagyis most már te is nyugodtan felhívhatod őket, vagy érdeklődhetsz irántuk.


De ugye a csajoknál a határozottság az jelenti, hogy túl nagy a pofájuk, amikor nem kéne. A nőnek érezni magam pedig, hogy semmit sem csinálnak és elvárják, hogy a férfiak szenvedjenek értük.

Arra még nem gondoltál, hogy nem is vagy annyira jó csaj, vagy baromi elviselhetetlen vagy és egy találka bőven elég belőled? Honnan tudod, hogy a másik mit szeretne?

2011. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a fiúkban van a hiba...
2011. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Itt minden második 10-en 20-on éves fiúcska arról ír, hogy nem mer kezdeményezni. Ha megírjuk nekik, hogy ha nőt akarnak, akkor viselkedjenek férfiként, akkor megsértődek.

Több lehetőséged van:

1. Kezdeményezel

2. Vársz még néhány évet

3. Eljársz olyan társaságba, ahol pár évvel idősebbek is vannak

2011. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy örömmel veszed a közeledését! Pl. legyél hozzá kedves, mosolyogj, stb. Ha látod, hogy közeledik és így bátorítod, azt észre kell vennie és akkor tovább fog közeledni.
2011. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!