Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire undorító hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire undorító hogyha a barátom nőjével fekszek le?

Figyelt kérdés
A barátom csak érdekből van a nővel, a nő ezt nem tudja. Nekem szerelemből kellene a nő. Ilyen esetben ha lefeküdnék vele akkor mennyire vagyok egy szemét állat?
2011. dec. 17. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon.
2011. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Semmi nem ment fel a bűnöd alól... Ami gerinctelenség, az gerinctelenség...
2011. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
picit
2011. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátoddal nagyon, a csajjal egyáltalán nem -> mérlegelj, elvesztenél egy barátot, egy nő miatt?
2011. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nővel jobb barátságban vagyok szerintem mint a fiúval. A fiú mint barát is csak érdekből volt barát, érdekember a négyzeten. Ezért nem is nagyon zavarna ha a nő engedné. De még csak "kivár". Gondolom a nő sem akar a két szék közül a földre esni.
2011. dec. 17. 20:58
 6/7 szamóca.. ***** válasza:

ha tud róla barátod is, és a nő is, akkor semmi akadálya.

ha a a barátod háta mögött akarod tenni, vagy hazudni aakrsz vmi szépet a nőnek akkor azt mondanám ritka az ennél gerinctelenebb dolog

2011. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már ennyire mindegy neked, hogy különválnak az útjaitok a haverotokkal, akkor inkább "csábítsd el" a nőt.. Ha most csak megdugod egyszer és kész, attól nem fogod megkapni őt. A sráccal lehet szakít, te meg csak egy gyerek leszel, akivel megcsalta. Akkor inkább bolondítsd magadba, hogy tényleg akarjon téged.


Igazából ez se szép dolog, de ha már mindegy a haveroddal való kapcsolat, akkor legalább ne veszítsd el a szerelmed.

2011. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!