Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó összejönni az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó összejönni az egyik legjobb barátom volt nőjével?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom 2 hónapja szakított a barátnőjével,akivel 1 évet volt együtt.Ez a csaj egy kicsit tetszik nekem.Szerintetek mi lenne ha összejönnék ezzel a csajjal???Am a barátomnak már mondtam de csak viccesen és azt mondta,hogy töbet egyikünkkel se állna szóba.Szerintetek?
2011. okt. 15. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem, sok lány van a világon, ha tényleg SZERETED a lányt akkor rajta, de elveszíted a barátod. vagy megtartod a barátod, és nem lesz semmi a csajal.

ha a legjobb haverod valóban, akkor szerintem többet ér mint egy lány aki "teccik" neked és semmi érzelem nincsen.

2011. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nagyon rossz ötlet... gondolj bele, milyen érzés lenne a legjobb barátodnak. minimum mint egy hátbaszúrás
2011. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Feldmütze ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, hogyha valóban a legjobb barátodról van szó, akkor inkább hagyjad a lányt.

Énis így jártam, mármint az én volt nőmmel jött össze a barátom, azóta teljesen megromlott a kapcsolatom, mind a két személlyel. Még ha azt is mondja a barátod, hogy nem érez már semmit a lány iránt, nyugodtan összejöhetsz vele, akkor se tedd, lehet hogy csak nem mondja el, amit érez .... :)

Peace Out!

2011. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. A csajt ribancnak nézik, téged meg genyónak. Különben is, ha csak kicsit tetszik, akkor minek akarsz vele összejönni? Keress olyat, aki nagyon tetszik. ;)
2011. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem az ilyet. Mi a f.szért kell összejönni a legjobb barát/barátnő volt csajával/pasijával, amikor annyi jelölt van még odakint.
2011. okt. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!