Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon undorító, elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon undorító, elítélendő, erkölcstelen dolog?

Figyelt kérdés

Tulajdonképp arról van szó, hogy van egy 1-2 évvel idősebb fiú barátom, akivel vonzz egymáshoz minket a kémia vagy biológia, vagy nem tudom hogy szokták ezt mondani, tehát csak testi vonzalom van köztünk, és néha összejárunk szexelni. De a bökkenő az, hogy neki van egy pár éves kapcsolata, és a barátnőjével is tök jóba vagyok.

Erről a mi kis titkos kapcsolatunkról, csak mi ketten tudunk, de nagyon jól szoktuk magunkat érezni, és a barátságunk is ugyan olyan jó, mint azelőtt.

Őszinte véleményeket kérnék!

18/L


2011. máj. 23. 22:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Igen elítélendő. Vannak nyitott kapcsolatok, amiket úgyszintén nem tartok normálisnak, de ott nincs titkolózás.
2011. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 tsz-tag ***** válasza:
83%
hmmm a világi élet...végülis erkölcstelen dolog tény...de sokan örülnének egy ilyen helyzetnek, az ösztönöknek meg nem tud gátat szabni holmi etikett...azért keress inkább valami független dugókomát úgy már erkölcsösebb a dolog.
2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 napietus ***** válasza:
42%

a pasi részéről az, mert csalja a barátnőjét. Te független vagy, azt csinálsz, amit akarsz. nekem is volt ilyen kapcsolatom egyébként, de amikor valamelyikünknek lett komolyabb, szüneteltettük, aztán abba is maradt.


szerintem örülj, hogy eddig nem buktatok le, de be kéne fejezni, mert tudod, addig jár a korsó a kútra, amíg be nem vezetik a vizet :)

2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Gondolj bele a barátnője helyzetébe. A srác is undorító, és te is.
2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

pfff. nekem így ment tönkre a kapcsolatom. ugyan így csaltam barátom, és természetesen amint megtudta, szakított. pedig szeretem tényleg... a srác azt mondtad 20 éves. lehet, hogy ő már komolyabban kellene hogy gondolja azt a kapcsolatát, nem? és ha a barátnője rájön? hogy éreznéd magad?

maga a dugúpajtás dolog meg jó. szóval inkább kerress tényleg egy függetlent :DD

2011. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
A 22:20-assal teljesen egyetértek.
2011. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%

Jó nagy r_banc vagy!!! És még van pofád belenézni a srác bnöje szemébe???

Rossz ribi.

2011. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%

Ha már így a véleményemet kérdezed: a barátnőd pasijával akár egyszer is lefeküdni gerinctelen dolog. Többször meg...


Szóval:

IGEN

2011. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

Erkölcstelennek erkölcstelen. Én nem ítéllek el érte, te szingli vagy, és gondolom (vagy inkább remélem), nem te másztál rá a srácra. Szétválasztani sem akarod őket, és nem reménykedsz kapcsolatban a sráccal. A másik lánynak nem épp kellemes, de ezt a srácnak kéne "kezelni".

Aztán lehet, hogy azért állok így hozzá, mert nekem is volt hasonló, bár én nem feküdtem le a sráccal, csak hagytam, hogy fusson utánam, udvaroljon, és néha csókolóztunk. De én semmi mást nem akartam tőle, csak jó volt, hogy szingliként is volt 1 biztos pont, akinek esze ágában sem volt elkotyogni a dolgokat.

2011. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
55%

ha ismered is a barátnőjét könyörgöm hogy van képed a szemébe nézni,kedélyesen elbeszélgetni vele esetleg jópofizni??? Istenem ha ez neked tényleg kérdés hogy gerinctelen/ribanc dolog-e akkor nagyon tudlak sajnálni.... A pasi is egy féreg. Az 1 dolog lenne ha 3ik lennél, az se szép de akkor azt mondanám h ez a pasi hibája ha ekkora nyomorék, de így hogy ismered is szegény csajt.. te tényleg kimeríted a ribancság fogalmát..

Őszinte véleményt kértél, én leírtam...

2011. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!