Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon nagy szemétség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy szemétség a párommal szemben?

Figyelt kérdés

1 és fél hónaposak vagyunk a barátommal.

Nekem Ő az első fiúm.

Nos, ugye a kibeszélés nem szép dolog, és akárhányszor kibeszélek valakit, hatalmas bűntudat gyötör....DE. A barátomnak van egy két dolga, ami nekem rosszul esik, viszont ennek nem így kellene lennie. Apró dolgok esnek rosszul, amiben neki van igaza, szóval én pörgöm túl. Megbeszélni azért nem szeretném vele, mert tudom, hogy igaza van, tehát nem kellene változtatnia, hanem nekem. Viszont ez a rossz érzés nem múlik el, hiába akarom. Így ha a barátnőimnek elmondom, akkor sokkal jobban megnyugszom. Ez most akkor kibeszélésnek számít? Elmondom a barátnőimnek, hogy mi esik rosszul(ISMÉTLEM, PITI ÜGYEK), és már jobban érzem magamat. Most akkor kitolok nagyon a barátommal?


2011. dec. 17. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy meséled...ha rágalmazón, akkor nem kis szemétség...ha függetlenül, akkor simán szemétség...és ha elmondod, hogy neki volt igaza, akkor nincs gond.
2011. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem bármi problémátok van azt együtt kellene megbeszélnetek és nem kellene a barátnőidnek elmesélni mindent...neked sem esne jól ha visszahallanál bármit is valamelyik haverjától
2011. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet. jah és ha nem mondasz el semmit a párodnak akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője és bűntüdatod lesz hogx te b@sztad el.
2011. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amiben érzed, hogy nincs igazad, egy egyszerű "BOCS"-csal zárd le a vitát, de ha úgy érzed, hogy nincs igaza, akkor harcolj az igazadért! Ha netán olyan dolgot beszélsz ki az ismerőseiddel, ami publikus, az nem gáz, de ami már nem publikus, az maradjon közted és a barátod közt.
2011. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Sajna elég durván adtam elő, mármint magahoz képest úgy érzem. Amúgy is egy túlérzékeny ember vagyok, és mindig miután mondok róla valamit mondom, hogy ez kibeszélés.

Itt nem a "boccs" kimondásával van a baj, mert hogy NEM vitatkozunk. Hanem magamban őrlöm magam olyanon, amin nem hibázik. CSak egy példa: Egész nap egy játékkal játszik, így óránként beszélünk két szót, holott egész nap miatta ülök a gép előtt, mert nem bírom ki, hogy ne beszéljek vele. Ő viszont csak ekkor tud játszania gépen. Ilyenkor hagyom, mert fontos, hogy azt csináljon amit szeretne. Most olyan bűntudatom van, mert egy paraszt vagyok, de megszeretnék javulni.

2011. dec. 17. 23:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Most mit sajnáltatod magad?XD másfél hónap után ez csak színjáték...menj inkább aludni...de most komolyan...ne hisztizz máár -,-"
2011. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hoho... azt nem mondtad hogy ilyen kocka. Mondjuk fiatal srác szóval nem különc dolog hogy játszik mint egy barom, de nem legyen már fontosabb mint a nője... ebben pl neked van igazad. Ha együtt vagytok ne legyen belőve a gép.

20/F

2011. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, hogy nem színjáték:D

Lehet, hogy a mai világban nehéz elképzelni, de igenis én ennyire érzékeny vagyok, utálok másokat kibeszélni/megbántani, és mégis azt teszem. Én aúgy vagyok vele, hogy amit adok azt is kapom vissza, és eddig ez mindig jellemző volt. Én enm akarok ilyen lenni, de nem tudom, hogy változtassak rajta, ha mindig itt lyukadok ki.

NEM sajnáltatás, de egyszerűen f*s embernek érzem magamat. Lehet, hogy nehéz elhinni, de ez IGAZ:)ennyi.

2011. dec. 17. 23:25
 9/19 A kérdező kommentje:

20f. Tudom, de neki egyszerűen nem tudom megmondani.

Akkor egy hisztisnek fogok tűnni szerintem. Ráadásul mondom, máskor nem jut oda a géphez, nem fogom rövid pórázon fogni, mert akkor még jobban elveszteném:(

2011. dec. 17. 23:26
 10/19 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

ha kocka akkor mondd meg neki a 2 szép szemébe nézve hogy nem tetszik és kész...elfogadja és változtat vagy...

2011. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!