Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetke egy lánynak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetke egy lánynak hány pasival kell lefeküdnie, hogy azt mondják rá, hogy ribanc?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert az én párom azt mondta nekem,hogy ribanc vagyok,mert összessen 6 pasival feküdtem le vele együtt. Nem voltak alkalmi kapcsolataim, és első alkalommal nem bújtam ágyba senkivel. A legrövidebb kapcsolatom 1 hónapig tartott,a leghosszabb 2 évig. A mostani párommal pedig 15 hónapja vagyunk együtt. De nagyon rosszul esett,h ezt mondta rám és mostanában egyre sűrűbben megjegyzi. Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat!

21/L


2011. dec. 17. 23:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ha nem volt alkalmi kapcsolat, akkor nem vagy ribanc.
2011. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dexy ***** válasza:
55%

Ez egyáltalán nem sok!

Van akinek több mint 6 volt, 15 évesen, és max 1-2 hónapos volt a kapcsolat ... nem egyről hallani, olvasni, akár itt is.

Ne engedd hogy sértegessen alaptalanul!

2011. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom hogy betegesen szeret
2011. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen 6 ?! hát a srác biztos nem próbált fel 6 szukát szóval amúgy én is leribancoználak, de a ribanc 3-4 kezdődik
2011. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
sok volt... 21 évesen már hatodik kapcsolat?! szerintem sok, de ez csak az én véleményem. 27F
2011. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja, hogy azt gondolja, hasonlítgatod, mondjuk nem teljesít megfelelően, és te a régebbi pasijaidra gondolsz...
2011. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen 6 fiúval szexelni szerintem is sok, akkor is ha nem alkalmi kapcsolatokban történt... De ettől nem ribancoználak még le... Szerintem az ott kezdődik hogy valaki buliban keverget 3 pasival amiből 2-t leszop egyel meg megdugatja magát.
2011. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Dexy ***** válasza:
69%

A ribanc az aki össze fekszik mindenkivel, anélkül hogy akár nevét is tudná, ingyen! Mindegy neki csak nyomják!

Aki vonzalom miatt egy kapcsolatban (elnézést) teszi szét a lábát az nem ribanc! Könyörgöm ...

2011. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
figyelj tökmind1 a lányok ribancok és kész nem kell túlreagálni elnézést
2011. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
na de majd ha megkérdezi hogy ezt csináltad e valamelyik pasiddal, akkor menekülj tőle jobban jársz
2011. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!