Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves lány vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

16éves lány vagyok, nagyon szégyenlős vagyok, nem birok a pasikkal beszélni :S. Hogyan ismerkedjek velük?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 00:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hasonló természetü fiukkal próbálkozz és soha ne vággy a legvagányabbra vagy legjobb pasira mert nagyot csalódol.
2011. dec. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 sanyóc válasza:

ez gyakorlatilag 2 kérdés:

1., Beszélgetni akkor lehet és arról lehet, ami közös téma, ill. azonos érdeklődési kör. Suli, buli, hobby.

2., Amennyiben tetszik egy fiú neked, akkor "szemezz" vele vmelyik barátnődnek kérd ki a tanácsát, hogy szerinte te is tetszel-e a fiúnak. Ha a fiú észre sem vesz, akkor inkább ne erőltesd a dolgot..ilyenkor a "legyünk barátok" barátkozás is felejtős. Ha viszont úgy látjátok, hogy te is tetszel a fiúnak, akkor várd meg míg kezdeményez. Ha ez sem jön össze pár napon belül, akkor írj neki levelet (tudod, kis fecni barátnővel küldve) és írd meg neki, hogy "tetszel nekem, írj valamit nekem". Ha a srác félénkebb mint te, akkor előfordulhat, hogy vigyorog rád, de mégsem lesz kezdeményező. Ilyenkor egy közvetítő barátnő a megoldás..

sztem.

2011. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sanyóc válasza:

ja és ne foglalkozz az olyan tanácsokkal, hogy milyen vagány pasival foglalkozz, avagy ne foglalkozz.

Azzal foglalkozz, aki tetszik neked és kész. Legfeljebb nem jön össze és akkor mi van? Az van, hogy te egy vagány csaj vagy!!

Bele fogsz jönni ;)

2011. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gruffacsór válasza:

Csak a netet ne!!!


Ha szégyenlős vagy, a legrosszabb amit tehetsz, hogy elmenekülsz a valóságból.

Nincs semmi gond a szégyenlősséggel, sőt!

A lényeg: tanulj meg szemezni ;)

Ha tetszik egy fiú, kapd el a pillantását, és ha látod, hogy ő is néz, és talán tetszel is neki, mosolyogj rá. Ha talpraesett, észreveszi, és majd ő ismerkedik veled! :)

2012. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!