Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le a gátlásaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a gátlásaimat az ágyban? Egyszerűen nem tudom!

Figyelt kérdés
A volt barátommal nem volt jó a szex. Voltak kis "problémái" nekem viszont ő volt az első. Azóta attól félek, hogy a következő fiúnál is, akivel együtt leszek ez lesz. Amúgy is félénk vagyok és önbizalom hiányos. Tudom hogy ez egy fontos dolog mindenkinél, de már előre félek. Volt olyan hogy addig nem jutottunk el a volt barátommal hogy betegye:S Volt hogy ő volt túl gyors, volt hogy velem volt valami, amitől nem ment. Ha valakivel össze is jöhetnék, eszembe jut ez és nem is jövök. Volt már így ezzel valaki? Hogy küzdötte le? Javaslat? 20l
2011. dec. 19. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy! Mindig is jobban szerettem a félénk lányokat, mellettük tudom igazán férfinek érezni magam. :)


Ne görcsölj ezen, én azt tudom javasolni, én is amikor először szexeltem, tapasztaltabb lánnyal voltam és paráztam, hogy jól fogok-e teljesíteni, eleinte nem akartam elmenni a gumiban, de tudtam, hogy idővel jobb lesz majd.


Az élet túl rövid, hogy állandóan görcsöljünk a problémáinkon, inkább élvezni kell és örülni minden jónak, ami van. :)


Próbálj te is pozitív hullámokra hangolódni és csak éld át, ne agyalj, ne görcsölj rajta. Csak hagyd megtörténni. :)


Sok sikert kívánok és légy nagyon boldog! Hidd el az ilyen lányok többet érnek, mint a beképzelt, nagyszájúak. Ha megtalálod azt a fiút, akivel igazán egy hullámhosszon vagytok, akkor én biztos vagyok benne, hogy nem lesz probléma. :)

2011. dec. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor.
2011. dec. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. dec. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!