Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyszerűen nem értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszerűen nem értem, hogy miért csinálja ezt. És még a pasik mondják, hogy a nőket nehéz kiismerni. Valaki érti, hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos srác, akivel nyáron majdnem összejöttünk. Hát sajnos a dologból nem lett semmi, de azóta mindennap látom, és ez elég rossz ( egy suliba járunk) Nekem még mindig bejön, és úgy vettem észre, hogy talán még én is tetszem neki. De nem tudok kiigazodni rajta. Egyik nap odajön hozzám, bököd, tök jól elbeszélgetünk, célozgat rá, hogy tetszem neki, aztán másnap semmi,levegőnek néz, aztán következő nap sem történik semmi. Ez megy egész héten. Ebből elegem lett, és én is direkt ugyanazt csináltam vele , köszöntem neki, de nem foglalkoztam vele, erre megint elkezdett böködni, odajött hozzám,ölelgetett... És már nem tudok kiigazodni rajta. Most hülyít csak, vagy ezt miért csinálja?Csak az a legrosszabb, hogy el sem tudja képzelni, hogy ez mennyire rosszul esik nekem :( Érdemes még küzdeni érte, vagy felejtsem el ?
2011. dec. 6. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek kell "küzdeni"? Ez a szóhasználat... küzdeni a hazáért vagy eszmékért szoktak a csatamezőn. Emberekért küzdeni? Megéri ezt a sok érzelmi káoszt meg stresszt?
2011. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szard le... Aztán majd meglátod h szeret-e, ha nem bírja.
2011. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsi az önbizalma ahhoz hogy randevúra hívjon, vagy az is lehet, hogy egy egyszerű ölelgetni való lány vagy a szemében semmi több, ezt csak ö tudhatja


Amúgy sajnálom a történteket elhiszem hogy rossz :(

2011. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valamelyik csajozási tanácsos könyvben olvasta, hogy így kell felhúzni a csajt...
2011. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló: hát néha már én sem tudom :/ az a baj, hogy mindig beleélem magam és... :(
2011. dec. 6. 22:51
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. dec. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!