Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 10 hónapja vagyunk se veled se nélküled kapcsolatba. Sokat szenvedtem már miatta, mert én szeretem őt. Most azonban összejött egy lánnyal kb elő nap ahogy találkozott vele először. De a lány az ország másik végében él az exem nem fog sokáig lejárogatni hozzá. 1 hete még azt kérdezte tőlem mit kérek karácsonyra most meg ez... Nem értem őt! Hogyan érjem el, hogy újra velem akarjon lenni mert biztos hogy nem szerelmes abba a lányba 1 nap után. Amúgy mindketten 20 év fölöttiek vagyunk már. Mikor keressem őt?
2011. dec. 19. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap keresd meg.
2011. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már ma.
2011. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon akar velem beszélni és csak összevesznénk.mindig én mentem eddig utána, de én azt szeretném hogy ő tperjen és adjon fel miattam minden lányt. :(
2011. dec. 19. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne keresd. Semmiképpen. Ha ő is így érez, hogy se veled, se nélküled, akkor keresni fog. Ha meg nem, akkor ennek a kapcsolatnak semmi esélye.
2011. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beléd sem szerelmes. Azt gyanítom, hogy az ő részéről ez a se veled se nélküled abban merül ki, hogy ha nincs más, te is jó vagy neki erre-arra. Alapvetően nem jöttök ki jól egymással, így ezt kár erőltetni. Jobban tenné, ha elengedne téged és nem keresne egyáltalán, mert te csökönyösen ragaszkodsz hozzá, amivel szívesen visszaél. Próbálj meg tovább lépni, megszakítani vele a kapcsolatot. Azzal, hogy megalázkodsz előtte biztosan nem azt fogod elérni, hogy újra veled akarjon lenni. Én azt mondom soha ne keresd. Majd meglátod, hogy ő ezek után fog-e, és hogy milyen céllal. Miért akarna máshogy kezelni téged, ha így is úgy is ott vagy neki kéznél akármit is tesz, vagy mond? Lehet, hogy nem szerelmes a másik lányba, de azzal azért ne nagyon áltasd magad, hogy nem lehet pillanatok alatt lángra lobbanni valaki iránt. Mi a párommal már az első alkalommal totál belezúgtunk egymásba és immáron 2 éve vagyunk együtt. Messze laktunk egymástól, és csak 3 hónapig járkáltunk egymáshoz. Aztán jól összeköltöztünk, mert valóban nem volt kielégítő a sok utazgatás. Amúgy mindketten 20 év fölöttiek vagyunk.
2011. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Abba biztos vagyok, hogy nem fog lejárkálni a lányhoz mert iszonyúan lusta típus és nem az a "könnye szerelmes leszek" típus sem! Azt látom túl gyorsan csinl mindent pdig tudom h neki a kihívás kell. Csak nem értem miez a kapcsoalt ha közbe meg minig keresett meg rendes volt. köszönöm h ezt így leírtad nekem!
2011. dec. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!