Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve lett vége egy 3.5 kapcsolatom azóta volt pár új barátom de mindig én szakítok, ez normális, miért?

Figyelt kérdés
most is van egy kapcsolatom de már nagyon az utolsókat rúgja és sajnos megint nekem kellesz kimondanom hogy legyen vége :/ 20/L
2011. dec. 19. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
normális. én is egy 3,5 éves kapcsolat után szakítottam másfél éve, és azóta nincs egy normális barátnőm se. :S de nem adom fel, előbb vagy utóbb lesz. 19/F
2011. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Miért nem működnek a kapcsolatok? Nyílvan egy 3,5éves kapcsolat után bizony elvársz dolgokat, de időt kell adni magadnak is meg és a pasiknak is. Ne várd el hogy sec-perc ugyan azt fogod érezni mint abban a kapcsolatban. Minél tovább tart 1 kapcsolat annál nehezebb utána felgyógyulni :)

19F

2011. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
talán még jobb is így hogy én szakítok és tudom hogy miért és nem kell válaszokat keresgélnem
2011. dec. 19. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gerinctelen vagy. Mindenkiben az exedet keresed. Sztem lépj túl rajta először és utána ismerkedj. Akiket dobsz, azoknak is vannak érzéseik. 34/F
2011. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok gerinctelen csak mert valami nem működik akkor nem erőltettem és nem csak én lehetek a hibás én csak keresem az igazit,te is szakítottál már akkor te is gerinctelen vagy
2011. dec. 19. 20:15
 6/6 Vadmeggy ***** válasza:

Az nem normális, hogy te dobálod a fiúkat. Ha valaki nem szimpatikus alapból nem jársz vele.

Neked kellett kimondani... Azért te szakítasz, mert így kevésbé sérül az önbecsülésed, jobban érzed magad, hogy te irányítod a dolgokat.

Hagyj időt magadnak és csak olyan fiúval járj, akivel érzed, hogy több lehet egy két alkalmi dugásnál!

2011. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!