Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, érdemes olyan emberrel összejönni aki külsőleg nem jön be, de belsőleg meg tökéletesen megfelel?

Figyelt kérdés
Bele lehet szeretni így bárkibe is?bocsi,de ez most elgondolkoztatott engem..
2011. dec. 19. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
No vagyok basszus és volt csúnya pasim. Miért hiszitek azt ti általánosító pasik h jobbak vagytok a noknél???
2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 szamóca.. ***** válasza:

nem, nem hiszem.

szerintem a jó kapcsolatot a barátságtól a testi vonzalom választja el, és ahhoz meg kell kinézet is.

2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész egy társadalmilag kialakult agyrém. A csúnya pasiknak mindenki élete során azt mondta hogy a külső nem számít egy férfinél stb. Telik, múlik az idő de csak nincs senki aki járna vele, ekkor bepöccen és idegeskedni kezd hogy b@aszdmeg miért nincs csajom, én egy kedves megértő pasi vagyok, pont olyan akit férfi-ideáljuknak mondanak a nők. Ha belegondoltok ez elég szar helyzet, és nem szánalmas aki gyk-n önti ki bánatát, hiszem évekig álomvilágban élt és felébredt.
2011. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


A kommentek hasznosak lehetnek ide is, érdemes beleolvasni.

2011. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bele lehet, ha nem kimondottan taszít, mert ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.

Ha szimplán semmi sincs a külsejében, ami megfogna, de nem kimondottan ellenedre van, akkor a belső fog nyerni. (Már ha érzelmileg érett ember színvonalán állsz.)

Az más kérdés, hogy én nem mennék bele egy olyan kapcsolatba, ami azon alapul, hogy a belsőm oké, a külsőmet pedig majd megszokja cserébe az előbbiért. Ehhez nincs elég önbizalmam. Fordítva pedig már voltak is szerelmi kapcsolataim.

2011. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, próbáltam majd 6évig voltunk együtt, de nem lettem belé szerelmes,de nagyon jó ember, és lelki társam, még a szex is jó volt csak az a fránya láng hiányzott. Soha többé nem megyek bele ilyen kapcsolatba, de azt nem bántam meg hogy vele voltam.
2011. dec. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Érdemes. Később megtetszhet, saját tapasztalat. Valamilyen szinten kell, hogy meg legyen a vonzalom.


20/N

2011. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mennyire nem jön be? ha csak nem az ested, de azért vonzódsz hozzá akkor megér egy próbát. ha nincs vonzalom akkor felesleges időpocsékolás! úgy is ott fogod hagyni valakiért akihez vonzódsz!
2011. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Én elképzelhetetlennek tartom. Nálam mindig is a külsőségek domináltak legfőképp, és presze ez mellett elengedhetetlen a szimpátia is nyivlán, de ha nemileg nem vonz, akkor csak egy barát mint lelki társról van szó, az meg hírből sem szerelem. Egyébként meg női barátokra nincs szükségem, a nők elmében sokmindenben mások mint a férfiak, én meg ha haverkodásról van szó, csak azonos neművel barátkozom. Nő pedig főleg csak szexre kell, emellet persze ha lelki társ is, az nyilván jó. Tehát a külső nálam nagyon meghatározó egy nőre vontakozóan.
2012. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!